Конференція

На кафедрі практичної психології та педагогіки  10 травня 2022 року відбувся VIІІ регіональний науковий семінар «Видатні постаті психології: історія, сучасність і перспективи», в якому взяли участь 47 науковців зі Львова, Харкова, Чернігова та Луцька, серед яких – 6 докторів та 6 кандидатів наук, 4 ад’юнкти, 3 аспіранти, 21 студент та 4 курсанти з 7 закладів освіти України: Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету цивільного захисту України, Академії Державної пенітенціарної служби, Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, Луцького педагогічного фахового коледжу КЗВО «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу.

Кафедрою практичної психології та педагогіки регулярно організовується конференції, круглі столи, тематичні семінари. 2021 року 21 квітня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася вже X Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистість в екстремальних умовах», організатором виступила кафедра практичної психології та педагогіки Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту.
Робота заходу тривала за такими напрямами:
1. Психологічні особливості діяльності особистості в екстремальних умовах.
2. Психолого-педагогічні аспекти підготовки фахівців до професійної діяльності.
3. Сучасний стан і перспективи психологічного супроводу особистості, яка перебуває в екстремальних умовах.
4. Міждисциплінарні гуманітарні аспекти підготовки та діяльності особистості в екстремальних умовах.
До участі у роботі конференції долучилися 78 науковців, фахівців у галузі педагогіки та психології, викладачів, студентів і курсантів із різних закладів освіти України: Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Донецького юридичного інституту МВС України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського торговельно-економічного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом, Національного університету «Запорізька політехніка», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Національного університету цивільного захисту України, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, Української інженерно-педагогічної академії, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Харківського національного університету внутрішніх справ, Херсонського державного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України; а також із військової частини А0987, Глобального союзу вчених за мир, Головного управління ДСНС України в Одеській області, Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Центру досліджень проблем публічного управління.
За результатами роботи конференції підготовлено електронний збірник матеріалів конференції: Особистість в екстремальних умовах : матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної конференції (21 травня 2021 р., м. Львів). Львів, 2021. 216 с.