Українська Англійська

Представники Університету взяли участь у робочій нараді з упровадження ґендерної рівності у закладах вищої освіти системи МВС України

Версия для печати
Представники Університету взяли участь у робочій нараді з упровадження ґендерної рівності у закладах вищої освіти системи МВС України
Представники Університету взяли участь у робочій нараді з упровадження ґендерної рівності у закладах вищої освіти системи МВС України
11 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч із презентації результатів проведеного аналізу наявних інструментів та форм упровадження ґендерного компонента в різних напрямах діяльності закладів вищої освіти МВС під головуванням заступниці міністра внутрішніх справ України Катерини Павличенко.
У нараді взяли участь представники 13-ти закладів вищої освіти МВС України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності представляли проректор по роботі з персоналом Володимир Піндер, завідувач кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук Ганна Коваль, радник ректора з ґендерних питань Ігор Коваль та фахівець з ґендерної рівності Роман Держко.
Під час робочої зустрічі були презентовані результати аналізу інтегрування ґендерного підходу в освітній процес, обговорені досягнення та практичні напрацювання й окреслені подальші дії щодо розвитку процесу комплексного впровадження ґендерної перспективи в освітній процес закладів вищої освіти системи МВС. Проведений аналіз в цілому показав, що кожен навчальний заклад уже має організаційні ресурси для вирішення питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та має певний досвід у їх вирішенні. Згідно з озвученою інформацією на даний час у вищих навчальних закладах ДСНС України серед загальної кількості викладацького складу жінок 33%, серед студентів – жінок 26%, серед курсантів – жінок 17%, серед аспірантів, ад’юнктів, докторантів – жінок 30%.
Спікери онлайн-наради висловили свої рекомендації щодо створення окремих дисциплін (або програм в рамках загальних навчальних дисциплін) чи спеціалізованих курсів з ґендерної тематики, а також запропонували провести обміни досвідом з навчальними закладами, де вже розроблені та впроваджені подібні навчальні дисципліни, програми чи курси. Також обговорювалися питання щодо створення електронної платформи для здійснення дистанційного ґендерного навчання для науково-педагогічних працівників, студентів, курсантів, ад’юнктів, докторантів тощо. Зокрема, для використання у практичній роботі рекомендований інтерактивний онлайн-курс «Я знаю ґендер», який розроблений експертами з ґендерний питань Структури «ООН Жінки» в Україні (UN Women Ukraine).
За результатами зустрічі буде розглянуто варіант створення Міжвідомчого центру ґендерної освіти (компетентності) органів системи МВС, базуючись на практичному досвіді закладів вищої освіти системи МВС України.

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02