Українська Англійська

ЛДУБЖД

У ВПУ ЛДУБЖД відкрито багатофункціональний тренажер контейнерного типу

Версия для печати
У ВПУ ЛДУБЖД відкрито багатофункціональний тренажер контейнерного типу
У ВПУ ЛДУБЖД відкрито багатофункціональний тренажер контейнерного типу
У рамках проєкту «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійних аварійних служб в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) встановлено багатофункціональний тренажер контейнерного типу.

В урочистих заходах з нагоди відкриття взяли участь заступник директора Департаменту персоналу ДСНС України Ярослав Кондауров, проректор з навчальної та методичної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, полковник служби цивільного захисту Дмитро Чалий, директор департаменту співробітництва з питань розвитку Міністерства закордонних справ республіки Польща Марек Куберські, генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, проректор з питань освіти та студентів Головної школи пожежної служби Республіки Польща Ярош Войцех, начальник відділу хіміко-екологічного порятунку Головної школи пожежної служби Республіки Польща Рафал Матушкевич, представники Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, закладів освіти ДСНС України та міста.

Очільник закладу освіти Микола Говорущак у своїй промові висловив щирі слова подяки ректору Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Мирославу Ковалю за сприяння у встановлені тренажера в училищі, а також делегації Республіки Польща за надану допомогу та співпрацю.

Від імені ректора ЛДУБЖД професора Мирослава Коваля були вручені сертифікати викладачам училища, котрі напередодні пройшли курс підготовки у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності та мають відповідні знання та навики для реалізації практичних занять із здобувачами освіти.

Багатомодульний тренажер контейнерного типу, який складається з ряду приміщень, оздоблених спеціальним обладнанням та пристроями, що дозволяють виконувати тренувальні вправи з тактики рятувальних дій та пожежогасіння. Головною перевагою комплексу є максимальне відтворення умов під час пожежі в житлових будинках.
За допомогою цього тренажеру здобувачі освіти зможуть підсилити практичну складову освітнього процесу та формувати психологічну готовність до дій в екстремальних ситуаціях.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02