Навчально-методичні збори кафедри екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

На кафедрі екологічної безпеки відбулись навчально-методичні збори, на яких підбили підсумки роботи кафедри за 2021-2022 навчальний рік. Захід був проведений за участю начальника ННІЦЗ, д.т.н., професора, полковника служби цивільного захисту Василя Поповича та заступника начальника ННІЦЗ, к.ф.-м.н., полковника служби цивільного захисту Ольги Меньшикової. Під час виступу викладач кафедри, к.т.н. Павло Босак наголосив на здобутках кафедри за навчальний рік. Кафедра тісно співпрацює з навчальними закладами, установами, організаціями: Erasmys+UA, Яворівським національним природним парком, ПрАТ «Компанія Ензим», Національним екологічним центром України, Громадською спілкою «Професійна асоціація екологів України», Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Всеукраїнською екологічною лігою, Управлінням екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР та іншими установами й організаціями.
У 2021-2022 н.р. успішно акредитовано освітньо-наукову програму «Екологія» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти, сертифікат терміном дії 5 років.
Вагоме місце в навчальному процесі спеціальності 101 «Екологія» займають польові навчальні практики у різних ландшафтних районах області, на ділянках з різним ступенем техногенного впливу. Крім того, стажування здобувачів відбувається у структурних підрозділах ДСНС України, державних екологічних інспекціях, Департаменті екології та природних ресурсів ОДА, лабораторіях екологічного та суміжного профілю, низки підприємств та організацій тощо.
Розвинений міжнародний напрямок співробітництва, кафедра співпрацює з такими країнами: Республіка Польща, Литва, Велика Британія та Німеччина.
Викладачі вчасно та якісно проходять підвищення кваліфікації, що підтверджують отримані сертифікати. Науково-педагогічні працівники кафедри працюють над науковим обґрунтуванням нових методів, засобів та підходів до виконання завдань, пов’язаних з цивільним захистом населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
Були озвучені основні плани та цілі на наступний навчальний рік, а також план роботи кафедри за звітній період оцінений як «добре».

Дата:

Вівторок, 26 Липень, 2022 - 16:45