Українська Англійська

Науковці університету прийняли участь у хакатоні Change4Future

Версия для печати
Науковці університету прийняли участь у хакатоні Change4Future
Науковці університету прийняли участь у хакатоні Change4Future
Ukrainian Startup Fund  спільно з EIT RawMaterials  у період з 25 по 28 листопада 2022 року провели перший в Україні хакатон з фокусом на мінеральні та металургійні процеси сталого розвитку. Захід відбувався за підтримки Міністерства освіти та науки України, громадської організації “ReThink”, організації “Greencubator”, компанії ТОВ “Геологічна інвестиційна група”, компанії “ТОВ ДТЕК Нафтогаз”, організації “Європейська Бізнес Асоціація” і асоціації “Національна асоціація добувної промисловості України”.  
Метою хакатону Change4Future був пошук інноваційних рішень у сфері сталого постачання сировини шляхом об’єднання інновацій – освіти – підприємництва.
Програма передбачала проведення воркшопів та панельних дискусій від лідерів індустрії, менторських сесій та групових сесій з командними менторами для роботи із челенджами.
У даному хакатоні брала участь також команда експертів  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, з кафедри екологічної безпеки у складі: д.т.н., професор Василь ПОПОВИЧ, д.с.-г.н., професор Андрій КУЗИК, к.с-г.н., викладач Тарас ШУПЛАТ, к.т.н., старший викладач Павло БОСАК, ад’юнкт Роман КОНАНЕЦЬ і представники Національного лісотехнічного університету України, кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології  к.с-г.н., доцент Ігор ШУКЕЛЬ та к.с-г.н., доцент Віктор СКРОБАЛА.
28 листопада у Києві в офлайн режимі, перед журі було представлено науково-практичний проєкт на тему: “Environmental safety and revitalization of devastated mining areas”.
Основна ідея презентованого проєкту полягає у підвищенні рівня екологічної безпеки шляхом комплексної  ревіталізації териконів гірничовидобувних підприємств Львівсько-Волинського вугільного басейну на засадах сталого розвитку. Актуальність обумовлена також реалізацією Україною стратегії, спрямованої на поступову відмову від вугілля до 2035 року, прийнятої на Міжнародній кліматичній конференції в Глазго, СОР26.
У рамках представлення розкрито мету, завдання та проєктні пропозиції, спрямовані на реалізацію комплексу заходів із рекультивації та фітомеліорації  териконів вугільних шахт, перебіг сукцесійних етапів фітомеліоративного процесу, шляхи підвищення фітомеліоративної ефективності рослинного покриву та інтенсифікації процесу відновлення таких об’єктів, розкрито механізм процесу знешкодження підтериконових вод методом створення біоплато.
Авторитетне журі високо оцінило представлені експертною групою проєктні пропозиції, спрямовані на ревіталізацію девастованих територій.  Були висловлені ідеї подальшої спільної роботи над підвищенням рівня екологічної безпеки регіону на основі ідей сталого розвитку.
У перспективі експертна група буде здійснювати подальшу розробку та пошук інвесторів для втілення даного проєкту, спрямованого на підвищення рівня екологічної безпеки Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02