В Університеті відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Енергоефективність, екологічність та безпечність автомобіля»

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності вже вдруге проводить науково-практичну конференцію «Енергоефективність, екологічність та безпечність автомобіля». Метою конференції є аналіз актуальних проблем у царині транспортних технологій в Україні та пошуки шляхів їх вирішення, обмін досвідом між її практичними учасниками та дослідниками щодо оптимізації функціонування автомобільного транспорту, а також зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище, яке чинить цей вид транспорту.
Роботу пленарного засідання конференції розпочав вітальним словом в.о. проректора з науково-дослідної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, доктор технічних наук, професор Василь ПОПОВИЧ. Від імені Інституту пожежної та техногенної безпеки учасників конференції привітав його начальник, кандидат технічних наук, доцент Андрій ЛИН. Далі слово було надане членам Організаційного комітету конференції та гостям. На пленарному засіданні із цікавими доповідями виступили завідувач кафедри транспортних технологій Національного університету «Львівська політехніка», кандидат технічних наук, доцент Юрій РОЙКО, завідувач кафедри транспортних технологій Національного університету «Запорізька політехніка», доктор технічних наук, професор Сергій ТУРПАК та завідувач кафедри агроінженерії та технічного сервісу імені професора О.Д. Семковича Львівського національного університету природокористування, кандидат технічних наук, доцент Андрій ШАРИБУРА. Усі доповіді викликали зацікавленість в аудиторії та відповідне активне обговорення озвучених актуальних проблем в галузі транспорту.
Після обіду відбулися секційні засідання, на яких було заслухано та обговорено виступи учасників конференції – як досвідчених науковців, так і молодих вчених: адже бажання взяти участь у конференції висловили також і студенти.
На підведенні підсумків було зазначено, що існує тенденція до підвищення статусу конференції: адже перша конференція була організована для молодих вчених, ад’юнктів, курсантів та студентів, а до другої уже було залучено відомих та досвідчених науковців України. Усього у конференції виступили із доповідями понад 60 учасників. Сподіваємося, що наступна конференція відбудеться уже із міжнародною участю.
Заплановане видання збірника матеріалів конференції; також вони будуть розміщені на офіційному сайті Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де з ними зможуть ознайомитися усі бажаючі.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: