Українська Англійська

В Університеті відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Соціальна робота» освітнього ступеня магістр

Версия для печати
В Університеті відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Соціальна робота» освітнього ступеня магістр
В Університеті відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Соціальна робота» освітнього ступеня магістр
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Соціальна робота» другого (магістерського ) рівня вищої освіти. Модерував захід завідувач кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук Андрій ЦЮПРИК. Участь в обговоренні взяли науково-педагогічні працівники випускової кафедри, начальник Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Василь КАРАБИН, стейкхолдери, випускники та здобувачі вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота».
Учасники обговорили проблемні питання підготовки майбутніх магістрів соціальної роботи в сучасних умовах. Зокрема, Андрій САЛЮК, що є координатором волонтерської ініціативи «Львівський лицар. Допомога українським воякам» запропонував посилити формування компетентностей із організації волонтерської діяльності. Мирослава ПОЛІНЧУК (голова громадської організації «Волонтерське серце») звернула увагу присутніх на необхідність оволодіння здобувачами навиками грантрайтингу для успішної практики соціальної роботи. З ініціативи Володимира Лиса, начальника Служби у справах дітей ЛОДА, учасники обговорили особливості соціальної роботи з дітьми внутрішньо переміщених осіб та їх соціальної адаптації (що стало однією з нагальних соціальних проблем сьогодення) та погодилися із необхідністю модернізації підготовки майбутніх фахівців в цьому напрямі. Також здобувачі освіти, в контексті сучасних викликів щодо роботи в умовах надзвичайних ситуацій, запропонували поєднати вивчення фахових компонентів освітньої програми з такими, що забезпечують формування компетентностей з галузі безпеки людини та довкілля, а також відпрацьовувати відповідні дії на практичних заняттях. 
Тож учасники заходу переглянули компетентності та програмні результати навчання за освітньою програмою, структурно-логічну схему формування освітніх компонентів;  надали пропозиції з удосконалення освітньо-професійної програми.
Пропозиції щодо внесення змін до освітньої-професійної програми можна надіслати на електронну пошту навчально-методичного центру Університету: [email protected]
Кафедра соціальної роботи, управління та суспільних наук дякує усім, хто долучився до обговорення.

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД:
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02