РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ З ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 101 «ЕКОЛОГІЯ»

Відбулося розширене засідання кафедри екологічної безпеки, під час  якого проведено обговорення освітньо-професійних програм 101 «Екологія» за двома рівнями вищої освіти “бакалавр” та “магістр” та освітньо-наукової програми за третім рівнем 101 «Екологія» з метою їх удосконалення та врахування побажань стейкхолдерів.
На засіданні, яке відбувалось у змішаному форматі, були присутні науково-педагогічний колектив кафедри, заступник начальника Навчально-наукового інституту цивільного захисту з навчальної та наукової роботи Ольга Меньшикова, представники виконавчих органів, ДСНС України, підприємств, діяльність яких пов’язана з екологією, студенти 1-4 курсів, які навчаються на рівні “бакалавр”, випускники, котрі працюють за спеціальністю і паралельно навчаються у магістратурі, та ад’юнкти.
У ході обговорення було заслухано інформацію гарантів освітніх програм, які представили пропозиції щодо актуальності та шляхів удосконалення наявних програм підготовки фахівців.
На засіданні заслухано побажання здобувачів вищої освіти щодо внесення певних коректив до освітньо-професійних програм. Відбувся обмін інформацією із присутніми стейкхолдерами стосовно напрямків удосконалення програм із акцентуванням на законодавчі зміни та питання,  пов’язані із збереженням довкілля у мирний час та в контексті післявоєнного відновлення. Про нововведення у діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, які стосуються екологічної безпеки, проінформував присутніх в.о. начальника відділу техногенної безпеки Андрій Бендина.
Присутні на засіданні підтримали запропоновані зміни і наголосили, що представлені програми є актуальними в умовах сьогодення та забезпечать у майбутньому якісну підготовку фахівців у галузі збереження довкілля за спеціальністю 101 «Екологія».

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: