Українська Англійська

ЛДУБЖД

В ЛДУБЖД відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Пожежна безпека»

Версия для печати
В ЛДУБЖД відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Пожежна безпека»
В ЛДУБЖД відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Пожежна безпека»
ьогодні на розширеному засіданні кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Пожежна безпека» спеціальності 261 «Пожежна безпека» за ступенем вищої освіти «бакалавр». До обговорення освітньої програми доєдналися керівники Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, випускники кафедри, які працюють за фахом, курсанти 3 курсу (освітнього рівня «бакалавр»), а також представники ГУ ДСНС України у Львівській області, які безпосередньо зацікавленні в якісній підготовці майбутніх фахівців.
Заступник начальника кафедри, полковник цивільного захисту Василь ЛУЩ представив присутнім актуальну освітньо-професійну програму, зазначив основні зміни, які були обумовленні сучасними тенденціями та вимогами сьогодення.   Учасники заходу мали жваву дискусію щодо можливих шляхів удосконалення та покращення програми підготовки майбутніх фахівців за цією спеціальністю. Зокрема, представник  ГУ ДСНС України в Львівській області, полковник служби цивільного захисту Юрій МАРУСЯК окреслив необхідні знання та навички, що сьогодні потребують фахівці, які залучаються до ліквідації та подолання наслідків  надзвичайних ситуацій.
За результатами плідної дискусії було вирішено продовжити обговорення з усіма зацікавленими особами надалі з метою напрацювання відповідних рішень для поліпшення освітньо-професійні програми «Пожежна безпека» спеціальності 261 «Пожежна безпека» за ступенем вищої освіти «бакалавр».
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02