В Університеті відбулось обговорення освітніх програм спеціальності 125 «Кібербезпека»

На засіданні кафедри управління інформаційною безпекою відбулося обговорення освітніх програм спеціальності 125 «Кібербезпека» з підготовки здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. До обговорення освітніх програм «Управління інформаційною безпекою» були залучені наукового педагогічні працівники кафедри, керівництво Навчально-наукового інституту цивільного захисту, здобувачі вищої освіти, випускники та інші стейкхолдери освітніх програм, а саме: Олег ЛЕСЬКІВ – менеджер освітніх проєктів Львівського ІТ Кластеру, Михайло КРОПИВА – InfoSec Director компанії SoftServe, Роман КАРПЮК – SecOps Analyts компанії SoftServe, Максим СМІЛЕВСЬКИЙ та Юрій ЖИЩИНСЬКИЙ – начальник та фахівець управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, Олег ГАРАСИМЧУК – доцент кафедри захисту інформації Національного університету «Львівська політехніка».
Начальник кафедри, доктор технічних наук, професор Ростислав ТКАЧУК розкрив унікальність освітніх програм, відповідність освітнім стандартам та сучасні тенденції їх розвитку.
З метою удосконалення освітнього процесу за спеціальністю 125 «Кібербезпека», доцент кафедри Орест ПОЛОТАЙ презентував результати опитування здобувачів. Він детально розповів про стан задоволеності здобувачів під час навчання в Університеті та їх побажання стосовно покращення освітнього процесу. Також свої думки щодо організації підготовки фахівців з кібербезпеки озвучили здобувач вищої освіти Богдан ФІЛІПЧУК та випускник кафедри, практичний працівник Юрій ДРАБ.
Особливості підготовки конкурентноспроможних фахівців з кібербезпеки у закладі із специфічними умовами навчання, а також важливість формування практичних навиків відзначила заступник начальника Навчально-наукового інституту цивільного захисту Ольга МЕНЬШИКОВА.
Доцент кафедри Андрій ІВАНУСА наголосив на необхідності переглянути блоки вибіркових освітніх компонент за певними освітніми траєкторіями. Стейкхолдери висловили свої побажання щодо удосконалення програми відповідно до сучасних запитів ринку праці.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: