Українська Англійська

Студенти спеціальності 125 "Кібербезпека" взяли участь у тижневому UGEN IT Career Challenge

Версия для печати
Студенти спеціальності 125 "Кібербезпека" взяли участь у тижневому UGEN IT Career Challenge
Студенти спеціальності 125 "Кібербезпека" взяли участь у тижневому UGEN IT Career Challenge

У межах курсу "Командна робота", який веде старший викладач кафедри управління інформаційною безпекою Марія Навитка, студенти-першокурсники спеціальності 125 "Кібербезпека" взяли участь у тижневому UGEN IT Career Challenge та отримали цікавий досвід.
Формат проєкту передбачав 7 воркшопів з експертами, на яких представники провідних ІТ-компаній (SoftServe, Аppflame, Readdle, Jooble, GlobalLogic, EY, SQUAD, Boosta) розповіли свій практичний досвід й кар'єрний шлях.
Студенти дізнались і закріпили свої знання в таких питаннях: 
-  що означає бути командним гравцем із самого початку;  
-  зрозуміли, що теоретичні знання завжди мають значення; 
-  що мова програмування – це лише один із робочих інструментів;
-  дізнатись хто крутіший – Product чи Marketing аналітик. Дослідили, які завдання виконує аналітик в різних командах;
-  дізнались, хто такі Support Specialists (все про цю роль в продуктовій компанії);
-  поговорили про бізнес-аналіз; чи дійсно діаграму Ісікави (або «Fishbone diagram») можна використовувати для пошуку першопричин будь-яких проблем;
-  дізналися, як збільшити ефективність просування продукту, і як заробляти на ньому мільйони;
-  хто такий спеціаліст із технологічних ризиків і чому його діяльність є важливою для компанії.
На останньому воркшопі як справжні DevOps Engineer розглянули принцип IaC (Infrastructure as Code), спробували задеплоїти перший сервер в хмарному провайдері DigitalOcean, на якому можна розмістити сайт, резюме, запустити хакерський скрипт, телеграм бот, або що завгодно.
На індивідуальних онлайн-зустрічах рекрутер допомагав відчути себе як на справжній співбесіді.
Найактивніші учасники отримали сертифікати про проходження курсу.
Компанії-учасниці:
- SoftServe –  найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що з року в рік входить до переліку найкращих ІТ-роботодавців України. Компанія надає можливість безкоштовно отримати всі job ready skills завдяки навчальним рішенням від SoftServe Academy та розпочати свою роботу, будучи ще студентом.
- Аppflame – українська продуктова IT-компанія. Їх додаток Taimi можна побачити в The Ellen Show, серіалі Netflix, кліпі Katy Perry, журналі Rolling Stone та врученні нагороди Lil Nas X. 
- Readdle –  продуктова IT-компанія, заснована в Україні. Readdle увійшла до 30 найкращих стартапів України згідно з рейтингом видання Forbes у 2021 та в топі DOU.ua – 50 best companies (з оцінками 91/100). Додатки компанії завантажили більше 200 мільйонів людей з усього світу. Cеред бізнес-клієнтів такі світові бренди, як Siemens, BMW, Scandinavian Airlines та Roche.
- Jooble –  українська продуктова ІТ-компанія, яка працює на ринку 69 країн світу. Продукт компанії — сервіс з пошуку роботи, який щомісячно відвідують понад 115 млн разів користувачі з усіх континентів планети. Сьогодні Jooble входить в 10 найкращих сайтів за відвідуваністю у світі в сегменті Jobs And Employment за даними SimilarWeb.
- GlobalLogic –  лідер цифрової інженерії та частина компанії Hitachi Group Company. Компанія допомагає брендам розробляти та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу.
У компанії є GL Trainee Program, яка доступна лише для студентів, які успішно пройшли співбесіду та отримали офер. Ця програма тривалістю 3 місяці дає змогу студентам без комерційного досвіду працевлаштуватися на реальному проєкті під керівництвом досвідченого наставника. За умови успішного завершення стажування, у студентів є можливість продовжити співпрацю з компанією на постійній основі.
- EY –  це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. Входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній. Команда фахівців EY долучилась до декількох ініціатив з розробки плану відновлення нашої держави у післявоєнний період.
- SQUAD – це один з найбільших R&D центрів України (понад 1250 людей), який працює з найсучаснішими системами безпеки розумного дому та Інтернету речей та об‘єднує топових спеціалістів різних напрямів — Research, Delivery, QA, Embedded, Hardware, Mobile, Infrastructure, Product та Design.
- Boosta – міжнародна IT-компанія, що створює та розвиває IT-бізнеси у digital-сферах. У портфоліо Boosta: IT-продукти, performance-маркетинг проєкти, інвестиційний фонд та власний освітній проєкт – Boosta Academy.

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02