Тренінг з пожежної безпеки для другої групи працівників апарату Восьмого апеляційного адміністративного суду

20 жовтня до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітала друга група працівників апарату Восьмого апеляційного адміністративного суду на чолі із керівником апарату суду Сергієм Пашковським та його заступником Євгеном Гультяєвим. Захід відкрив проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з навчальної та методичної роботи Дмитро Чалий, а старший викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Інна Оношко презентувала лекцію на тему «Збереження правил пожежної безпеки в адміністративних будівлях судів».
Окрім теоретичного матеріалу, посадовці мали змогу відвідати унікальну навчально-методичну базу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
У навчальній лабораторії протимінної діяльності учасники тренінгу дізнались про сучасне технічне обладнання для пошуку та виявлення вибухових предметів, а також мали можливість попрактикуватися з приладами для хімічної та радіаційної розвідки.
Тренінговий центр аварійно-рятувальних робіт здивував гостей різноманіттям аварійно- рятувального обладнання  та інноваційними можливостями  забезпечення проведення рятування  людей під час НС.
Лабораторія сучасних систем протипожежного захисту дала змогу гостям відслідковувати роботу автоматичних систем протипожежного захисту, включаючи активування тривожних кнопок та спрацювання систем гасіння пожежі.
Спілкування між учасниками тренінгу та науково-педагогічними працівниками Університету відбувалося в дружній та товариській атмосфері.
Після завершення заходу гості отримали можливість спробувати свої сили у гасінні модельних вогнищ первинними засобами пожежогасіння різного типу. Це додало їм неймовірного захоплення та підвищило зацікавленість учасників тренінгу.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: