Викладачі Університету взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України»

19-20 жовтня начальник Інституту післядипломної освіти, к.психол.н, доцент Володимир Слободяник та начальник кафедри практичної психології та педагогіки, д. психол.н., професор Роксолана Сірко на базі Університету Короля Данила в Івано-Франківську взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України».
На форумі було порушено низку питань, які сьогодні гостро стоять перед Україною, а саме: як ефективно допомогти тим, хто втратив близьких; як подолати наслідки повномасштабної збройної агресії, яка певною  мірою травмувала всіх українців; як не пустити психологічне відновлення населення сьогодні на самоплив.
Особливу увагу було приділено роботі з жінками, які втратили чоловіків (дітей) на війні, травматичному горю в юнацькому віці, дослідженню потенційних механізмів змін у лікуванні довготривалого горя, а також переживанням втрати та горя в похилому віці.
Учасники форуму знайомилися з базовими знаннями, формулюваннями, теоріями та підходами, які складають основу сучасної діяльності в терапії горя; генерували нові погляди, методи, інструменти та конкретні шляхи їх застосування в практичному лікуванні. Під час форуму Роксолана Сірко обмінювалася досвідом  з українськими колегами та міжнародними експертами в галузі терапії горя, також проінформувала колег щодо підготовки фахівців за освітньо-професійними  програми «Практична психологія», «Реабілітаційна психологія» та «Екстремальна та кризова психологія» спеціальності 053 «Психологія у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Конкретні рекомендації, техніки та методи подолання горя й втрати, засновані на наукових дослідженнях та практичному досвіді експертів, стануть цінною та дуже корисною теоретичною базою надалі для використання в освітньому процесі під час підготовки психологів для виконанні ними завдань за призначенням щодо подолання горя та втрати у практичній діяльності.
Захід організований Міжнародною асоціацією психологів по роботі з горем та тяжкою втратою, а також за активної участі та підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: