«Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції» – представники Університету взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції

Т.в.о проректора з науково-дослідної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, д.т.н. Василь Попович, начальник ад'юнктури, докторантури, к.т.н. Юрій Копистинський та науковий співробітник Андрій Беседа взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка відбулась у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.
Д.т.н., професор Василь Попович презентував доповідь, присвячену Міжнародній академічній мобільності ад'юнктів та аспірантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в умовах війни.
17 листопада відбулось урочисте відкриття конференції під патронатом декана факультету історії, політології та національної безпеки, д.п.н., професора Ярослава Яроша. Перед гостями також виступив Олег Головко, голова наглядової ради Центру українсько-європейського наукового співробітництв,  щодо співпраці між закладами вищої освіти.
Подія зібрала близько 60 представників різних закладів вищої освіти України для проведення конструктивного обміну думками у світлі нових воєнних реалій в Україні, здійснення аналізу проблем у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів у період війни та післявоєнного стану, формулювання нових ідей та підходів до вирішення проблем у науковій та освітній сферах із врахуванням воєнного стану.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: