В Університеті обговорено освітні програми за спеціальністю 073 «Менеджмент»

В Університеті обговорено освітні програми за спеціальністю 073 «Менеджмент»
На розширеному засіданні кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту відбулося обговорення освітніх програм зі спеціальності 073 Менеджмент (освітньо-професійна програма «Менеджмент організацій та адміністрування» (перший, бакалаврський рівень), «Управління проєктами» (другий, магістерський рівень) та освітньо-наукової програми «Управління проєктами » (третій рівень – доктор філософії).
 Участь у засіданні взяли здобувачі вищої освіти всіх рівнів та форм навчання, науково-педагогічні працівники та стейкхолдери – Христина Авдєєва (начальник сектору міжнародного співробітництва ГУ ДСНС України у Львівській області), Лілія Грех (випускниця бакалаврської програми, здобувачка магістерського рівня вищої освіти – стейкхолдер «Фірма Ерідон»), Наталія Томчук (провідна спеціалістка відділу навчання, стажування та практики управління персоналом Львівської міської ради, координаторка програми стажування «Перший карʼєрний крок»), Світлана Шульц (Державна установа «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього Національної академії наук України»), Віктор Гальчинський (Акціонерне товариство «Кредобанк»), Руслан Сеник (начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України), Ірина Німчук (HR-менеджер ТОВ "Вудтехнік").
 Присутні ознайомились із освітніми програмами та під час дискусії озвучували свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Так, стейкхолдери запропонували розглянути можливість впровадження сертифікованих програм підготовки здобувачів вищої освіти, а також створення офісу випускників ЛДУБЖД спеціальності 073 «Менеджмент». Здобувачі вищої освіти Надія Федишин, Дарія Адольф, Гордій Матусевич та ін. внесли цікаві та актуальні пропозиції, які  передбачають підвищення якості практичної підготовки шляхом проведення виїзних занять на базі підприємств, організацій та установ – стейкхолдерів, участь у проєктах академічної мобільності та залучення здобувачів магістерського рівня та рівня доктора філософії до проведення занять. Особливий акцент від стейкхолдерів і здобувачів було зроблено на важливості запровадження освітніх компонент, що викладатимуться іноземними мовами.
 Учасники засідання підтримали більшість пропозицій, які надалі опрацюють гаранти освітніх програм та робочі групи для внесення відповідних змін у навчальні плани.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: