Розширення горизонтів та академічна співпраця: викладачі ЛДУ БЖД взяли участь у міжнародній конференції

Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов та перекладознавства, кандидатка економічних наук Юлія Демʼянчук та професорка Оксана Бабелюк, взяли участь у роботі  міжнародної конференції в Туреччині (1ST INTERNATIONALELT, EFL & ELL CONFERENCE (INEEEC)) в університеті  Думлупінар (Kütahya Dumlupınar University Faculty of Arts and Sciences).
Тема конференції «Multilingualism and Multiculturalism» є актуальною не тільки у сфері вивчення іноземних мов у вищій школі, але й у царині соціальних наук, літератури та мовознавства.

Протягом двох днів досвідчені науковці презентували різні аспекти багатомовної та багатокультурної освіти. Теми варіювалися від інноваційних методів викладання іноземних мов до стратегій подолання викликів, з якими зіштовхуються ELLs у монолінгвальних суспільствах, заразом цілісний погляд на мовну освіту, що інтегрує як культурну, так і лінгвістичну ідентичність студентів.

«Участь у конференції - це унікальна можливість розширити коло своїх професійних компетентностей, налагодити академічну співпрацю», — каже Юлія Демʼянчук. Втім, це й нагода зустріти колег із нашого Університету. Так професорка Оксана Бабелюк, яка зараз на стажуванні в університеті Сіднею і працює над новими проєктами, представила неймовірно цікаву доповідь про сучасну мультикультурну літературу Австралії крізь призму транскультуралізму. Мова йшла про культурну спадщину Тонго, країни-монархії з унікальною історією та культурою. Учасники заходу надзвичайно вдячні організаторам конференції університету Думлупінарза, зокрема PROF. DR. AYHAN KAHRAMAN (CONFERENCE PRESIDENT), PROF. DR. SULEYMAN KIZILTOPRAK (RECTOR), PROF. DR. MURAT HISMANOGLU, PROF. DR. MEHMET DEMIREZEN, PELIN KUT BELENLI (HALL C MODERATOR) за професіоналізм і чудову атмосферу під час заходу. Ми впевнені, що наступна зустріч буде відбуватися в нашому Університеті.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: