У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців

Сьогодні, 13 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 415 юнаків та дівчат. З них 166 осіб, які навчались за державним замовленням, отримали звання лейтенанта та направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра та спеціаліста. Загалом у 2014 році Університет здійснив випуск близько 650 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня.
В урочистостях з нагоди випуску взяли участь Директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Василь Стоєцький, перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник Представник Львівської обласної Ради Ярослав Качмарик, ректор університету Михайло Козяр, керівники територіальних підрозділів ДСНС України, інших силових структур, служб та відомств, іноземні делегації.
У вітальній промові до випускників ректор університету Михайло Козяр зазначив: «Декілька років тому ви зробили свідомий крок та вибрали не просто професію чи фах, ви обрали долю, спосіб життя та мислення де в основі основ – самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя та біди. У цей складний для країни час на вас лягає величезна відповідальність. Адже сьогодні запит суспільства на фахівців, які б виконували цілий комплекс завдань, пов’язаних із гарантуванням безпеки людей та держави величезний. Сотні тисяч людей щоденно з надією вдивляються в очі рятувальників в очікуванні допомоги. Сьогодні кредит довіри Українців до ДСНС найбільший серед усіх державних інституцій. Саме ви завтра повинні виправдати довіру мільйонів наших співвітчизників, які очікують від вас конкретних дій».
Випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди славились високим рівнем знань та не раз доводили свою фаховість на ділі. Упродовж свого існування навчальний заклад підготував понад 30 тис. фахівців, серед яких 45 стали генералами. Серед випускників є також відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу.
Директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Василь Стоєцький передав вітання від Голови Служби Сергія Бочковського. «Сьогодення диктує нам нові підходи до роботи у сфері цивільного захисту, підготовки фахівців та наукових кадрів. В назві навчального закладу, який ви закінчили, закладена його суть. На вас покладена висока відповідальність адже результати вашої діяльності – це примноження здобутків та традицій, слави навчального закладу та пожежно-рятувальної служби. Успіх та ваші хороші знання - запорука безпеки, життя та здоров’я громадян та успішного розвитку держави», - зазначив директор департаменту ДСНС України.
Перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник зазначив, що Львівщина високо цінує професіоналізм, мужність, готовність завжди прийти на допомогу, які демонструють рятувальники під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і катастроф на теренах Львівщини. «Ви здобували знання у одному із провідних вищих навчальних закладів України в галузі безпеки людини, визнаний не тільки в Україні, але й у країнах близького та далекого зарубіжжя як один із науково-освітніх центрів – інтеграторів найпрогресивніших ідей, який завоював авторитет і на Міжнародній арені», сказав Й.Ситник.
Після вручення дипломів випускники пройшли урочистим маршем підкидаючи вгору монети на щастя. Був і феєрверк, і святковий стіл із шампанськім у пожежному шоломі, а також радісні сльози батьків, численні поздоровлення і привітання.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: