Українська Англійська

ЛДУБЖД

Історія кафедри


ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ КАФЕДРИ


Кафедру управління інформаційною безпекою започатковано у січні 2011 року внаслідок реорганізації кафедри інформаційних технологій та телекомунікаційних систем (ІТТС), яка була поділена на дві кафедри.
Нову кафедру очолив доктор технічних наук, професор Грицюк Юрій Іванович, котрий перебував на посаді професора кафедри ІТТС.
З вересня 2014 року кафедру очолив доктор технічних наук, професор Самотий Володимир Васильович.
Кафедрі виділено приміщення в навчальному корпусі Університету та закріплено відповідні лабораторії. Вона є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту цивільного захисту і забезпечує навчальну, виховну й методичну роботу серед курсантів і студентів Університету.
З вересня 2020 року начальником кафедри призначено
доктор технічних наук, доцента, полковника служби цивільного захисту Ткачука Ростислава Львовича.

Пріоритетом кафедри було і залишається моральне, правове та патріотичне виховання курсантів, студентів і слухачів, вдосконалення навчально-виховного процесу та фахового рівня.
Викладачі кафедри:
  • Ткачук Ростислав Львович;
  • Полотай Орест Іванович;
  • Ящук Валентина Ігорівна;
  • Балацька Валерія Сергіївна;
  • Лагун Андрій Едуардович;
  • Брич Тарас Богданович;
  • Федина Богдана Іванівна;
  • Навитка Марія Любомирівна.
Також є кураторами груп КБ-11 – КБ-51,61, вони регулярно проводять інформаційні години та індивідуально-виховні бесіди з питань успішності навчання, ліквідації заборгованостей та інші актуальні теми сьогодення.
Для пропагування здорового способу життя, залучення до національної культурної спадщини, ознайомлення з побутом, традиціями та звичаями українського народу викладачі кафедри УІБ – куратори груп проводять екскурсії визначними місцями Львова, відвідують театри, музеї, виставкові зали, кінотеатри, картинну галерею, філармонію, музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" та інше.
Пам'ятки міста Львова не вичерпуються красивими наземними спорудами. Величезна кількість таємниць і легенд цього міста лежить у його підземеллях Для ознайомлення із старовинною історією древнього Львова викладачами Мандроною М.М. та Кухарською Н.П. було організовано цікаву і пізнавальну екскурсію підземеллями міста Домініканського собору, музей аптеки та костелу єзуїтів.
Учасники екскурсії були у підземеллях княжих палат, де слухали захопливі історії про Гальшку Острозьку, дружину князя Лева Констанцію, цікаві історії про діяльність домініканського ордену у Львові та багато іншого.
Курсанти та студенти, а також викладачі кафедри часто відвідують ігри Студентської, Галицької та Відкритої телевізійної ліги КВК і, водночас, підтримують команду КВК "Хочем" нашого Університету.
Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у громадському житті Університету, співпрацює з Радою курсантського та студентського самоврядування, допомагає у підготовці та проведенні культурних та виховних заходів.
Викладач кафедри Мандрона М.М. є ініціатором серії інтелектуальних ігор брейн-рингу, які проводяться серед команд навчальних підрозділів інституту цивільного захисту та інституту пожежної та техногенної безпеки, приурочених історії українського козацтва, інформатики, дню української писемності та мови, інформаційної безпеки та інше.
Кафедрою було організовано навчально-тренувальний похід курсантів і студентів гірським масивом Боржава, що знаходиться в Закарпатській обл., м. Воловець під керівництвом викладача кафедри УПІТТ – Грицюк Мар'яни Юріївни.
При проходженні маршруту учасники піднялися на декілька вершин: Православний Хрест – 1215 м; г. Темнатик – 1343 м; г. Плай – 1330 м, де курсанти напряму підготовки "Управління інформаційною безпекою" разом із куратором Марією Мандроною, підняли на вершинах прапор своєї кафедри. Протяжність маршруту становила 18 км, набір висоти – 1000 м.
В листопаді на честь Міжнародного дня захисту інформації проводиться ІТ-квест серед студентів і курсантів Львова. Головною метою проведення ІТ-квестів є пропаганда інформаційної безпеки серед молоді, а також знайомство, дружба та співпраця між студентами різних навчальних закладів. 
Курсанти та студенти кафедри вдосконалюють свій культурно-мистецький рівень у духовому оркестрі, гуртках сучасного та народного танцю, хорового і церковного співу.
Перспективи на майбутнє кафедри управління інформаційною безпекою – співпраця з структурними підрозділами ДСНС та іншими відомствами у сфері технічного захисту інформації, безпеки інформаційних технологій, а також управління інформаційною безпекою.

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02