Українська Англійська

Конференції


2023 рік
30 листопада 2023 року в Університеті відбулась VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, студентів і курсантів «Інформаційна безпека та інформаційні технології» ІБІТ-2023Чергова конференція орієнтована на ознайомлення здобувачів освіти з інноваційними розробками та досягненням галузі. Значна увага в рамках конференції була присвячена інформаційним системам організації діяльності підрозділів ДСНС України.
Конференція розпочалась з вітального слова заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Романа ПРИМУША. З актуальними доповідями виступили директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктор ВІТОВЕЦЬКИЙ, начальник Управління оповіщення, телекомунікацій та інформаційних технологій ДСНС України Владислав КРАВЧЕНКО та начальник відділу інформаційних технологій, захисту інформації та електронних довірчих послуг ДСНС України Віктор ПОЛІЩУК.
З актуальними доповідями до конференції долучились представники ІТ-компаній, зокрема InfoSec Director компанії SoftServe Михайло КРОПИВА, EMEA L&D спеціалістка компанії GlobalLogic Марта СЕМЕНОВА-БАБИЧ. Також з цікавим меседжем до здобувачів освіти звернувся засновник та СЕО компанії JetSoftPro Сергій ХАРИТОНОВ.
У рамках конференції організовано роботу двох секцій «Інформаційна безпека» та «Інформаційні технології», де аспіранти, ад’юнкти та здобувачі освіти мали можливість презентувати власні дослідження. Найкращі доповіді відзначені заохочувальними подарунками від ІТ-компаній-партнерів конференції.
Під час конференції проведено науково-технічну виставку інноваційної продукції компаній Epson, Embrox Solution та 3D Tech ADDtive.
Усі івенти, які проведено в рамках конференції, отримали схвальні відгуки від їх учасників та позитивну оцінку гостей конференції.
 

2022 рік
 
30 листопада 2022 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека та інформаційні технології». Конференція приурочена Міжнародному дню захисту інформації. Ініціатором проведення даного заходу виступили кафедра управління інформаційною безпекою і кафедра інформаційних технологій та телекомунікаційних систем.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся т.в.о. проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з науково-дослідної роботи, доктор технічних наук, професор Василь Попович.
Модератором заходу був доктор технічних наук, професор, начальник кафедри управління інформаційною безпекою навчально-наукового інституту цивільного захисту Ростислав Ткачук.
Конференція відбулась за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національного університету "Львівська політехніка", Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, а також партнерів з Департаменту кіберполіції України, SoftServe, Lviv IT Cluster, GlobalLogic та Управління інформаційних технологій Львівської міської ради.
Пленарне засідання розпочав заступник Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, бригадний генерал, доктор технічних наук, професор Олександр Потій з темою доповіді: «Система кібербезпеки в Україні». Наступний доповідач, CSOC Specialist at SoftServe Роман Карпюк, виступив з актуальною тематикою: «2022 рік і кібербезпека». Команда UNDERDEFENSE розкрила практичні особливості побудови системи захисту інформації в приватному секторі. Михайло Кропива, InfoSec Director at SoftServe, розповів про побудову Cybersecurity Operations Center (CSOC). Старший інспектор 1-го сектору Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, капітан поліції Валерія Івкова, презентувала сучасні технології ведення інформаційної війни в Україні. Закривав пленарне засідання начальник управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Максим Смілевський із темою виступу: «Сучасні виклики у безпеці функціонування міської інфраструктури».
На секційних засіданнях Олена Гунько, начальник управління інформаційних технологій департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, поділилася досвідом захисту від кібератак на міську інфраструктуру. Михайло Леськів, менеджер освітніх проєктів Львівського ІТ-кластеру, розкрив актуальні тенденції адаптації освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека» до сучасних умов ринку ІТ-індустрії.
У роботі секцій активну участь прийняли науково-педагогічний склад кафедри управління інформаційною безпекою та кафедри інформаційних технологій та телекомунікаційних систем, а також цікаві доповіді представили молоді вчені та здобувачі вищої освіти. Проблематика конференції привернула до себе увагу більше ста фахівців із різних галузей знань. У науковому заході взяли участь висококваліфіковані науковці, молоді вчені, аспіранти та магістранти з вищих навчальних закладів Дніпра, Києва, Львова, Харкова, Сум, Луцька, Донецька, Одеси, Херсону, Білої Церкви. Серед інших країн, з яких брали участь провідні науковці та практики, можна виділити: Республіка Польща, Грузія, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Швейцарія.

2021 рік
26 листопада 2021 року відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, студентів та курсантів «Інформаційна безпека та інформаційні технології» ІБІТ 2021 «Cybersecurity and information technology» CIT 2021. На пленарному засіданні виступили спікери, які представляли провідні ІТ-компанії, зокрема, В’ячеслав Колдовський, представник компанії SoftServe, провів екскурс серед розмаїття мов програмування, Олександр Адамов (GlobalLogic Ukraine) розповів про те, які знання потрібні для фахівця з кібербезпеки, а з Олегом Шуневичем (компанія Embox) поспілкувались про поєднання hardware i softdware та загалом про розробку embedded-систем. Загалом у конференції взяли участь понад 150 учасників та вільних слухачів з 17 закладів вищої освіти України. Географія учасників охопила такі міста, як Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Ірпінь, Маріуполь та Суми. На секційних засіданнях здобувачі поділились власними розробками та дослідженнями, а також мали можливість поспілкуватись про актуальні новинки у світі інформаційних технологій. Найкращі доповіді  відзначено подарунками від компаній-партнерів конференції.
 

2020 рік
27 листопада 2020 року кафедрою проведено IV Bсеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, курсантів та студентів
​Захід відбувався у два етапи. На пленарному засіданні перед студентством виступили 5 спікерів, що представляють ІТ-індустрію та інші організації розвитку талантів. В ході пленарного засідання студенти дізнались про навчальні ініціативи компанії GlobalLogic та отримали відповіді як потрапити у компанію на роботу або стажування. Представники управління протидії кіберзлочинам у Львівській області розповіли про найбільш популярні різновиди кіберзлочинів та протидію їм. Студенти дізнались про можливості щодо розвитку власних SturtUp на прикладі організації Tech Startup School. Також учасники мали нагоду поспілкуватись з колегами-студентами, які мають вже декілька років практичного стажу та перейняти їх досвід. Здобувачі освіти мали нагоду порівняти дистанційне та очне навчання, дізнатись про переваги віддаленого навчання для ІТ-спеціальностей від архітектора освітніх рішень та менеджера компетенцій корпоративного університету компанії SoftServe.
В роботі секційних досліджень конференції загалом представлено близько 40 доповідей з десяти закладів вищої освіти України (Київ, Львів, Харків, Одеса, Мелітополь). Організаційний комітет отримав позитивний відгук від учасників. За результатами проведення конференції, окрім цікавих ідей, нових знань та знайомств, усі учасники отримають сертифікати. А за результатами проведення івенту підготовлено збірник тез конференції.

2019 рік
28 листопада 2019 року кафедрою було організовано у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася III Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, студентів і курсантів "Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах", приурочена Міжнародному дню захисту інформації. На конференції розглядались актуальні питання за напрямами кібербезпека та інформаційні технології. Партнерами цього заходу були провідні компанії Львова, зокрема Львівський ІТ Кластер, SoftServe, GlobalLogic, Wanhao Ukraine, Logos IT Academy, Under Defense та Управління інформаційних технологій Львівської міської ради. У конференції взяли участь студенти, курсанти та молоді вчені з багатьох провідних навчальних закладів України. На пленарному засіданні спікери поділились своїм досвідом та практичними навиками. А на секційних засіданнях студенти обговорили актуальні та проблемні питання сьогодення. Кращі доповіді були нагороджені подарунками від партнерів.

2018 рік

29 листопада 2018 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності стартувала ІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційна безпека в сучасному суспільстві», яка триватиме два дні. Конференція проводиться за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету "Львівська політехніка", Краківської політехніки (Польща), Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут", Технічно-гуманістичної Академії м. Бельсько-Бяла (Польща). До програмного комітету конференції входять провідні фахівці та науковці в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки з різних навчальних закладів України, а також з таких країн, як Польща, Нідерланди, Сполучені Штати Америки, Непал та Іспанія, а також представники ІТ фірм м. Львова SoftServe та Uniservice. «Дуже приємно бачити, що Ваш заклад стрімко розвивається та іде в ногу з часом. Відкриття такого напрямку як кібербезпека є надзвичайно актуальним, саме фахівці кібербезпеки вкрай важливі як у роботі маленької ІТ компанії, так й у роботі цілої держави, всього світу. Дуже добре, що у ЛДУБЖД зараз готують саме таких фахівців, я впевнена ваші студенти згодом знайдуть дуже хорошу роботу, як вУкраїні, так і за її межами. Також приємно, що такі конференції порушують актуальні питання та проблеми сьогодення», - зазначила в інтерв`ю начальниця управління інформаційних технологій Львівської міської ради Марта Романяк. На конференції розглядаються питання управління інформаційною безпекою, інформаційної безпеки комп’ютерних мереж, технічного захисту інформації та інформаційної безпеки банківських структур. Протягом конференції планується заслухати та обговорити 35 різних доповідей учасників.

2017 рік

24 листопада 2017 року відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція студентів і курсантів “Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах”, приурочена Міжнародному дню захисту інформації, який відзначають 30 листопада.
На конференції розглянули питання захисту сучасних інформаційно-комунікаційних систем, а саме: управління інформаційною безпекою, захист інформації в комп’ютерних мережах, технічний захист інформації та інформаційні технології.
У роботі конференції взяли участь студенти таких вузів: Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету «Львівська політехніка”, Університету банківської справи, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Львівського національного університету імені Івана Франка.
На планерному засіданні з цікавими доповідями виступали гості конференції: директор рятувального коледжу  Естонської академії безпеки (м. Таллінн Айн Карафін),  Security Expert SoftServe Ігор Беляєв, професор кафедри захисту інформації Національного університету “Львівська політехніка” Володимир Ромака.
Після пленарного засідання учасники конференції вели активні дискусії удвох секціях: «Кібербезпека”  та «Інформаційні технології” .
Усі учасники конференції отримали багато позитивних вражень, збагатилися знаннями, досвідом та новими знайомствами.

2016 рік

24 листопада 2016 року кафедрою управління інформаційної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності була проведена ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційна безпека в сучасному суспільстві». На конференції розглядалися питання  управління інформаційною безпекою, інформаційної безпеки комп'ютерних мереж, технічного захисту інформації, інформаційної безпеки банківських структур. У програмний комітет конференції входили професори, доктори наук  та провідні фахівці з питань інформаційної безпеки з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету «Львівська політехніка», Politechnika Krakowska, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Akademia Techniczno-Humanistyczna  (Bielsko-Biała, Polska). Загалом в конференції прийняли участь професори, доценти, викладачі, аспіранти та ад’юнкти, студенти та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету «Львівська політехніка», Вінницького технічного університету, Львівського інституту банківської справи УБС НБУ, Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Національної академії ДПСУ ім. Б.Хмельницького, Університету в Бєльську-Бялій (Республіка Польща), Львівського торгівельно-економічного університету, Національного університету харчових технологій, Національного університету цивільного захисту, а також представники таких компаній як ДП НТЦ «УарНЕТ», ЛКП «Муніципальна дружина», ТОВ «Юнісервіс», ТОВ «Техніка для бізнесу», ТОВ «Група охорони бізнесу МЕРКАТУС. Учасники конференції приділили багато уваги питанням захищеності кіберпростору, сучасним кіберзагрозам та проблематиці вирішення питань кібербезпеки України. Керівництвом секцій було відзначено доповідь Анни Сливки (керівник Ростислав Гриник) на тему «Application the artificial neural network in the intrusion detection system», яка викликала досить широке англомовне обговорення, доповідь була присвячена проблематиці застосування нейронних мереж для побудови ефективних систем виявлення вторгнень в комп’ютерні мережі. Також на конференції була представлена надзвичайно цікава доповідь Олени Нємкової з Львівського інституту банківської справи УБС НБУ на тему «Автентифікація комп’ютера в мережі за шумами аудіоплати» до якої проявили інтерес представники компанії «Техніка для бізнесу». В значній частині доповідей розкривалися питання і проблеми  криптографічного захисту інформації. Зокрема представники НУ «Львівська політехніка» розповідали про особливості використання генераторів псевдовипадкових бітових послідовностей в потокових шифрах та про використання центру сертифікації ключів для захисту електронних відомостей.

2015 рік

26 листопада 2015 року кафедрою було організовано і проведено І міжвузівську науково-практичну конференцію курсантів та студентів "Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах".
В конференції взяли участь курсанти, студенти та викладачі кафедри "Управління інформаційною безпекою" Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та студенти і викладачі кафедр "Захист інформації" і "Безпека інформаційних технологій" Національного університету "Львівська політехніка". Доповіді учасників конференції були присвячені проблематиці безпеки інформації в комп'ютерних системах і мережах, організації управління інформаційною безпекою на підприємствах різних форм власності, зокрема аналізу ризиків інформаційної безпеки, технічному захисту інформації.
І-ше місце зайняла курсантка групи АМ-61м Наталія Чудінова (науковий керівник – доцент кафедри управління інформаційною безпекою Наталія Кухарська) ЛДУ БЖД з доповіддю "Приховування конфіденційної інформації у просторовій області зображення методом Дармстедтера-Делейгла-Квісквотера-Макка".
ІІ-ге місце отримав студент кафедри безпеки інформаційних технологій Олег Горячий (НУ "Львівська політехніка") з доповіддю "Дослідження систем розпізнавання відбитків пальців".
ІІІ-тє місце отримав студент кафедри захисту інформації Тарас Постумент (НУ "Львівська політехніка") з доповіддю "Виконання потенційно небезпечного коду в docker контейнерах".
Конференція пройшла на високому науково-технічному рівні. Протягом роботи конференції було окреслено шляхи співпраці та обміну досвідом у сфері інформаційної безпеки між студентами та курсантами ЛДУ БЖД і НУ "Львівська політехніка".

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02