Наукове товариство

Кафедра УІБ тісно співпрацює з кафедрами інших вузів, серед яких кафедра безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету, очолювана д.т.н., проф. О.Г. Корченко, кафедра автоматики та управління в технічних системах Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Сікорського", очолювана д.т.н., проф. С.Ф. Телеником, кафедра захисту інформації НУ "Львівська політехніка", очолювана д.т.н, проф. В.Б. Дудикевичем, кафедра безпеки інформаційних технологій НУ "Львівська політехніка"очолювана д.т.н., проф. В.М. Максимовичем.

18 вересня 2018 року відбулася зустріч першокурсників спеціальності «Кібербезпека» з керівником відділу інформаційної безпеки компанії SoftServe Михайлом Кропивою та представниками Львівського ІТ-кластеру.

3 березня 2016 року на базі кафедри «Управління інформаційною безпекою» відбулися внутрішньо вузівські змагання з програмування у рамках І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика». Загалом у змаганнях взяли участь 15 осіб.
За підсумками олімпіади студент Смерека Богдан (група ІБ-31) з результатом 75 балів зайняв 1-ше місце, курсант Косиєв Олексій (група ІБ-41) з результатом 50 балів зайняв 2-ге місце, а третє місце, набравши 30 балів, розділили курсант Буній Богдан (група ІБ-41) та студент Шевченко Олександр (група АМ-61м).
Заступник завідувача кафедри Лагун Андрій Едуардович наголосив, що такі творчі змагання – це вищий пілотаж навчання студентів, удосконалення їх здібностей, майстерності і вмінь.

16 квітня 2016 року курсанти групи ІБ-41 Косиєв О.А., Буній Б.В., Пилипенко В.М., Мовчан С.І., Порошенко С.С. та студент Смерека Б.А. на чолі з викладачем кафедри Гриником Р.О. взяли участь у І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади  з програмування АСМ-ІСРС 2016 для студентів вищих навчальних закладів України на базі Інформаційно-навчального комплексу НУ "Львівська політехніка". За результатами олімпіади команда перейшла в другий тур.

У період з 19 по 21 квітня 2016 року курсанти групи ІБ-41 Буній Б.В., Косиєв О.А., та Смерека Б.А. на чолі з викладачем кафедри Гриником Р.О.  взяли участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" для студентів вищих навчальних закладів України на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ".

Під керівництвом викладачів на кафедрі плідно працює наукове товариство курсантів і студентів.
Зокрема, у Міжнародному конкурсі на кращу наукову роботу курсантів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів у сфері безпеки життєдіяльності із напряму ”Інформаційно-телекомунікаційні технології у сфері безпеки життєдіяльності” 2-ге місце отримав студент Гевак О.С. з науковою роботою "Ризик-менеджмент інформаційної безпеки ІТ підприємства" (науковий керівник – доцент Лагун А.Е.).
Також студенти та курсанти кафедри виступили на Х Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, курсантів та студентів, яка проходила 27 березня 2015 р. в ЛДУ БЖД з доповідями:
Лавренюк Ю.Ю. "Генетичний алгоритм в криптоаналізі" (керівник викладач Гриник Р.О.);
Криловецький Б.С. "Персонал – джерело внутрішніх загроз інформаційній безпеці підприємства" (керівник доцент Кухарська Н.П.);
Крижановська О.Л. "Аналіз методів текстової стеганографії" (керівник доцент Кухарська Н.П.);
Шиптицька І.І. "Обґрунтування необхідності розробки та впровадження на підприємствах політики інформаційної безпеки" (керівник доцент Кухарська Н.П.);
Топілко В.В. "Використання шифру Threefish в сучасних криптографічних системах" (керівник доцент Лагун А.Е.);
Тухлій А.М. "Порівняльний аналіз алгоритмів множення великих чисел, що використовуються в криптографічному захисті інформації" (керівник доцент Лагун А.Е.).