Українська Англійська

ЛДУБЖД

Міжнародна діяльність кафедри

Версия для печати
З метою забезпечення доступу здобувачів освіти та викладачів до європейської освітньої практики, між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та іноземними партнерами укладено низку угод про співпрацю, у відповідності до яких учасники освітнього процесу за освітніми програми «Комп’ютерні науки» мають змогу приймаюти участь у підвищенні кваліфікації, наукових стажуваннях, академічній мобільності тощо.

Науково-педагогічні працівники кафедри є активними учасниками міжнародних івентів присвячених розвитку освіти та науки, зокрема в галузі інформаційних технологій, приймають участь у конференціях, заходах з обміну досвіду тощо (детальніше про деякі заходи: 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8)




Викладачі кафедри проходять міжнародні наукові стажування у країнах ЄС. Так, у 2019 році доцентами кафедри Ольгою Смотр, Юрієм Борзовим та начальником кафедри Олександром Придатко успішно завершено Міжнародне наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності» на базі Вищого Духовного Семінаріуму UKSW Університету Вишинського (м. Варшава, Республіка Польща). У 2020 році доцент кафедри Назарій Бурак успішно закінчив Міжнародне наукове стажування «Європейська та польська системи вищої освіти: практика, досвід, інноваційні методи навчання» на базі Університету Економіки (м. Бидгощ, Республіка Польща). У 2024 році доценти кафедри Олександр Хлевной та Роман Головатий проходили Міжнародне наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності» на базі Вищого Духовного Семінаріуму UKSW Університету Вишинського (м. Варшава, Республіка Польща).


В рамках програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ здобувачі освіти освітньої програми «Комп’ютерні науки»  мають змогу навчатись за кордоном. Зокрема, протягом періоду 2020-2024 років було організовано навчання здобувачів випускової спеціальності за спорідненими програмами у Кінгстонському Університеті (м. Лондон, Велика Британія), Естонській академії наук безпеки (м. Талін, Естонія), Дрезденському технічному університеті (м. Дрезден, Федеративна Респібліка Німеччина).  

Навчальний рік 2020-2021

Навчальний заклад Учасники академічної мобільності
Кінгстонський університет
(м. Лондон, Велика Британія)
Дзень Віталій
Кунинець Михайло
Василюк Владислав

Навчальний рік 2021-2022

Навчальний заклад Учасники академічної мобільності
Кінгстонський університет
м. Лондон, Велика Британія
Кобилкіна Ольга
Мечус Христина
Яковчук Віталій
Дрезденський технічний університет
м. Дрезден, Федеративна Респібліка Німеччина
Кордунова Юлія(наукове стажування)

Навчальний рік 2022-2023

Навчальний заклад Учасники академічної мобільності
Кінгстонський університет
м. Лондон, Велика Британія
Ільків Богдан
Сировий Віталій
Стьопочкін Олександр
Естонська академія наук безпеки
м. Талін, Естонія
Мідянка Валерія
Дрезденський технічний університет
м. Дрезден, Федеративна Респібліка Німеччина
Орест Шопський(наукове стажування)

Навчальний рік 2023-2024

Навчальний заклад Учасники академічної мобільності
Естонська академія наук безпеки
м. Талін, Естонія
Береза Арсен

Більше інформації та відбитки з програми мобільності можна знайти тут: 12345678910




У 2020 році за участю науково-педагогічних працівників кафедри подано проектну заявку “Independent Ad-hoc Communication Network for Disaster Management” у складі Консорціуму 19 партнерів з 12 країн (ЄС + Норвегія, Україна, Туреччина, Корея) на участь у програмі Horizon 2020 - Research and Innovation. Метою проекту є розробка та впровадження інноваційної технології для організації зв'язку та управління в умовах надзвичайної ситуації.

У 2023 році здобувачі освіти спеціальнотсі "Комп'ютерні науки" прийняли очну участь у Міжнародній американо-українській конференції “Ukraine: Calculus for Democracy", яка відбуалсь в м. Люблін, Республіка Польща. Конференція відбувається в межах Міжнародного фонду Echo Foundation та його освітнього проєкту “Ukraine: Calculus for Democracy. (детальніше).

У 2024 році представники кафедри прийняли участь у міжнародних змаганнях "TIDE Hackathon 2024", організованих Міністерством оборони Нідерландів під егідою НАТО та за участі команд із країн НАТО і країн-партнерів з метою пошуку інноваційних рішень щодо вирішення проблем оперативної сумісності командування та управління, трансформації та модернізації безпеко-орієнтованого напряму різних збройних сил НАТО, національних збройних сил і збройних сил партнерів. До складу команди від ДСНС України для участі у змаганнях увійшов ад'юнкт денної форми навчання ШОПСЬКИЙ Орест та двоє випускників другого(магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Комп'ютерні науки" Андрій ПЕТРИКОВСЬКИЙ та Микола ГУЛКОВСЬКИЙ. Команда змагалась у челенджі Noisy Speech to Text (nSTT)”. За результатами "TIDE Hackathon 2024" команда від ДСНС України “SESUA” війшла в ТОР-5 кращих команд у своїй номінації. Більше інформації та відбитки з програми мобільності можна знайти тут: 12

В Університеті періодично проводяться зустрічі іноземних науковців з викладачами та здобувачами освітньої програми «Комп’ютерні науки» (детальніше тут: 1234)


 

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02