Українська Англійська

ЛДУБЖД

Міжнародна діяльність кафедри

Версия для печати
Між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та іноземними партнерами укладено низку угод про співпрацю, у відповідності до яких викладачі та здобувачі освітньої програми «Комп’ютерні науки» приймають участь у підвищенні кваліфікації, наукових стажуваннях, академічній мобільності тощо.

Науково-педагогічні працівники кафедри є активними учасниками міжнародних івентів присвячених розвитку освіти та науки, зокрема в галузі інформаційних технологій, приймають участь у конференціях, заходах з обміну досвіду тощо (детальніше про деякі заходи: 12)


Викладачі кафедри проходять міжнародні наукові стажування у країнах ЄС. Так, у 2019 році доцентами кафедри Ольгою Смотр, Юрієм Борзовим та начальником кафедри Олександром Придатко успішно завершено Міжнародне наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності» на базі Вищого Духовного Семінаріуму UKSW Університету Вишинського (м. Варшава, Республіка Польща). У 2020 році доцент кафедри Назарій Бурак успішно закінчив Міжнародне наукове стажування «Європейська та польська системи вищої освіти: практика, досвід, інноваційні методи навчання» на базі Університету Економіки (м. Бидгощ, Республіка Польща).

В рамках програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ у 2020 році організовано навчання здобувачів освітньої програми «Комп’ютерні науки» першого (бакалаврського) рівня Михайла Кунинця та Віталія Дзеня за спорідненою бакалаврською програмою у Кінгстонському Університеті, м. Лондон, Велика Британія (Деякі відбитки з програми мобільності можна знайти тут: 123)

У 2020 році за участю науково-педагогічних працівників кафедри подано проектну заявку “Independent Ad-hoc Communication Network for Disaster Management” у складі Консорціуму 19 партнерів з 12 країн (ЄС + Норвегія, Україна, Туреччина, Корея) на участь у програмі Horizon 2020 - Research and Innovation. Метою проекту є розробка та впровадження інноваційної технології для організації зв'язку та управління в умовах надзвичайної ситуації.

В Університеті періодично проводяться зустрічі іноземних науковців з викладачами та здобувачами освітньої програми «Комп’ютерні науки» (детальніше тут: 1234)


 

.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02