Рада курсантського та студентського самоврядування Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту

Рада Курсантського та Студентського Самоврядування нашого інституту – це самостійна громадська діяльність студентів та курсантів, яка здійснюється ними у відповідності до мети і завдань, що стоять перед студентсько-курсантським колективом.

У своїй діяльності студентська Рада керується чинним законодавством, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом Університету та Положенням про Раду курсантського та студентського самоврядування ЛДУБЖД.

У своїй практичній діяльності Рада користується підтримкою дирекції. Усі найважливіші питання організації навчання, побуту, дозвілля погоджується з адміністрацією.

До складу ради інституту входить:
- Голова РКтаСС Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту:
курсантка 4-го курсу ННІПтаСЗ,
рядова служби цивільного захисту
Грет Соломія Василівна

- Заступник голови РКтаСС Інституту:
курсантка 3-го курсу ННІПтаСЗ,
Калитовська Софія Богданівна

- Секретар РКтаСС Інституту:
курсантка 3-го курсу ННІПтаСЗ,
Калитовська Софія Богданівна

Члени ради:
- студентка 1-го курсу ННІПтаСЗ,
Подола Марта Русланівна
-студентка 2-го курсу ННІПтаСЗ
Магас Марія-Богдана Володимирівна
-студентка 3-го курсу ННІПтаСЗ
Ковальчук Наталія Степанівна
-студентка 4-го курсу ННІПтаСЗ
Чир Софія Василівна

Основна мета РК та СС забезпечити оптимальні умови навчання і соціального захисту студентів та курсантів. Зростання у студентської молоді активності та відповідальності за доручену справу. Допомога студентам у здобутті освіти, виявленні і реалізації творчих здібностей, формуванні моральних якостей, перетворення молодої людини у високо професійного спеціаліста, інтелігента та патріота.

Курсанти і студенти ради самоврядування працюють над організацією та проведенням різнолманітних вечорів, концертів для курсантів і студентів та працівників Інституту та університету. Організовувались концерти до дня народження Лесі Українки, Тараса Григоровича Шевченка, до Дня Збройних Сил України та інше.

Також проводяяться різні зустрічі в дитячих будинках. Студеннти і курсанти працюють з дітьми-сиротами та дітьми, які залишились без батьківської опіки, надаючи їм соціально-психологічну та соціально-педагогічну допомогу. Науково-педагогічний склад, студенти і курсанти здійснюють консультування дітей, що залишились без батьківської опіки, проводять соціально-педагогічні тренінги для дітей, проводять різні розважальні заходи.