Українська Англійська

ЛДУБЖД

Сектор з публічних закупівель

   Сектор з публічних закупівель у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, наказами Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Статутом університету, Законом України «Про публічні закупівлі», а також Положенням про сектор.
   Сектор з публічних закупівель забезпечує комплекс заходів з публічних закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
   Функції сектору з публічних закупівель:
1. Планування закупівель та формування річного план закупівель та змін до нього в електронній системі закупівель.
2. З урахуванням отриманих від відповідальних структурних підрозділів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності даних щодо потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг готує проект річного плану закупівель товарів, робіт і послуг за кодами програмної класифікації видатків та кредитування й подає пропозиції щодо його корегування протягом року.
3. Бере участь в:
 - аналізі звернень, отриманих від учасників процедури закупівлі, зокрема щодо необхідності внесення змін в тендерну документацію/оголошення, підготовці проектів відповідей на них, аналізі отриманих пропозицій учасників процедур закупівель на їх відповідність вимогам тендерної документації/оголошенні та чинного законодавства у сфері закупівель;
- аналізі законодавчих підстав застосування переговорної процедури закупівлі;
 - аналізі річного плану закупівель товарів, робіт і послуг за кодами програмної класифікації видатків та кредитування у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності.
4. Здійснює вибір процедури закупівлі.
5. Проводить закупівлі товарів, робіт і послуг.
6. Забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі.
7. Відповідно до норм Закону, під час організації та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі забезпечує об’єктивність та неупередженість процесу організації та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель в інтересах Замовника.
8. Забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених Законом України «Про Публічні закупівлі».
9. Забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог Закону України «Про Публічні закупівлі».
10. Здійснює інші дії, передбачені Законом України «Про Публічні закупівлі».Начальник сектору
МАРУНЯ Ірина Михайлівна 
лейтенант служби цивільного захисту


Фахівець з публічних закупівель
РОЖАНСЬКА Олеся Іванівна
 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02