Факультет психології та соціального захисту
Факультет психології та соціального захисту (далі Факультет) є адміністративним та навчальним підрозділом, який здійснює гуманітарну підготовку студентів та курсантів університету за програмами, що базуються на нових концептуальних положеннях гуманітарної вищої освіти в Україні. Факультет здійснює керівництво організаційно-методичною та виховною роботою кафедр та структурних підрозділів Факультету. Наш Факультет створений з метою удосконалення управління та структури Університету, поліпшення якості освітньої та наукової діяльності, ефективного використання кадрового потенціалу й матеріально-технічної бази, підвищення якості підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра у системі ступеневої освіти. Основною метою діяльності Факультету є забезпечення умов, необхідних для отримання особою вищої освіти, другої вищої освіти, підготовка та перепідготовка фахівців для підрозділів ДСНС України та на замовлення інших міністерств, відомств та організацій.Основним предметом діяльності Факультету є освітня робота у визначеній для нього області, яка охоплює навчальну, виховну, наукову, науково-дослідну, культурну, методичну сфери.
В Факультеті психології та соціального захисту проводиться підготовка фахівців:
Ступінь бакалавр за спеціальністю: 035- «Філологія», спеціалізація: переклад з англійської мови, переклад з німецької мови, переклад з французької мови 053 «Психологія» та 231-«Соціальна робота».
Ступінь магістр за спеціальністю: 053 - «Психологія, спеціалізація «Практична психологія; 035- «Філологія», спеціалізація: «переклад з англійської мови»; 231-«Соціальна робота».
Форма навчання: денна та заочна.
Крім цього, викладачі кафедр, забезпечують викладання дисциплін для підготовки фахівців за спеціальностями:
- Пожежна безпека
- Цивільна безпека;
- Кібербезпека;
- Комп’ютерні науки та інформаційні;
- Транспортні технології (автомобільний транспорт);
- Екологія.
- Практичний психолог силових структур (ДСНС, МВС, Збройні сили України, прикордонна служба, митниця, та ін.);
- Практичний психолог в закладах освіти (дошкільні заклади, школи ВУЗи);
- Викладач психології;
- Менеджер з підбору персоналу;
- Менеджер з реклами;
- Психолог-консультант;
- Валеопсихолог тощо;
- Перекладач;
- Перекладач технічної літератури;
- Редактор-перекладач;
- Гід-перекладач;
- Філолог-дослідник;
- Молодший науковий співробітник (філологія, лінгвістика та переклади);