Розклад вступних випробувань у 2024 році

1. Розклад вступних випробувань для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (1 курс):
1.1. Розклад творчого конкурсу, графік проходження медичного огляду та розклад вступних іспитів для вступників на денну форму здобуття освіти за державним замовленням;
1.2. Розклад вступних іспитів для вступників на заочну форму здобуття освіти за державним замовленням;
1.3. Розклад проведення співбесіди з конкурсних предметів (замість НМТ) для вступників на денну та заочну форми здобуття освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

2. Розклад вступних випробувань для вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра (2-3 курси):
2.1. Розклад вступних іспитів для вступників на заочну форму здобуття освіти за державним замовленням.
2.2. Розклад проведення співбесіди з конкурсних предметів (замість НМТ) для вступників на денну та заочну форми здобуття освіти.

3. Розклад вступних випробувань для вступників на заочну форму здобуття ступеня магістра на основі вищої освіти:
3.1. Розклад фахових іспитів для вступників на заочну форму здобуття ступеня магістра за державним замовленням.
3.2. Розклад фахових іспитів для вступників на заочну форму здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
3.3. Розклад проведення співбесіди з іноземної мови (замість ЄВІ) для вступників на заочну форму здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

4. Розклад вступного випробування для вступників на заочну форму здобуття ступеня бакалавра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю (2 курс):
4.1. Розклад вступного випробування (співбесіди) для вступників на заочну форму здобуття ступеня бакалавра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю.

5. Розклад вступних випробувань та консультацій для вступників на денну, вечірню та заочну форми здобуття ступеня доктора філософії:
5.1. Розклад вступних випробувань та консультацій.

6. Додатковий набір:
6.1. Розклад вступних випробувань для вступу на денну форму здобуття ступеня бакалавра за державним замовленням на основі повної зальної середньої освіти.
6.2. Розклад вступних випробувань для вступу на денну форму здобуття ступеня бакалавра за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68