Партнери

НПП кафедри фізики та хімії горіння активно проводять спільні наукові дослідження з провідними університетами та установами Львова, зокрема Львівським національним університетом ім.Івана Франка, національним університетом "Львіська політехніка", Науково-виробничим підприємством «ЕЛЕКТРОН-КАРАТ» (зокрема результати їхніх досліджень успішно впроваджені увиробництво та використовуються використовуються для створення новітніх оптоелектронних сенсорних пристроїв).
За ініціативи НПП кафедри фізики та хімії горіння розвиваються плідні контакти із спорідненими закордонними науковими закладами Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Канади, США, Великобританії. Особливої уваги заслуговує їхній вклад в ґрунтовне вивчення явищ електронно-позитронної анігіляції в Гуманістично-природничому університеті ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), природного та індукованого фізичного старіння в Опольському технічному університеті (Польща), координаційного дефектоутворення в Міжнародному матеріалознавчому інституті нової функціональності стекол (м. Бетлехем, Пенсильванія, США), процесів самоорганізації сіткових стекол в Інституті хімії Університету м. Ренн (Франція), технологічних засад багаторівневих товстоплівкових сенсорних структур в Університеті прикладних наук Вищої фахової школи м. Кьольна (Німеччина), рентгеноструктурного аналізу антипіренів-затвердників методом монокристалу на факультеті хімії в Опольському університі (Польща), фізико-хімічних властивостей полімерних композитів з пониженою горючістю в Брістонському Університеті (Великобританія), термогравіметричного аналізу полімерних матеріалів та антипіренів в національному університеті "Львівська політехніка", ІЧ-спектроскопічний та DSC аналізи речовин у "ТОВ FUCHS мастила України".