Українська Англійська

ЛДУБЖД

Міжнародна діяльність

Науково-дослідна робота кафедри та міжнародне співробітництво:
На кафедрі виконуються науково-дослідні роботи. Колектив механіків виконав перевірку оцінки міцності несучих елементів аварійно-рятувального пристрою «Триніг» з врахуванням статичних і динамічних навантажень за умови опирання ніг на різному рівні. Цей пристрій на даний час використовується для виконання аварійно-рятувальних робіт навчальною пожежно-рятувальною частиною університету. Ад’юнкти і магістри під керівництвом проф. Тація Р.М., проф. Васильєвої О.Е., проф. Дзюби Л.Ф. здійснюють наукові дослідження.
Результати наукових робіт науково-педагогічних працівників кафедри доповідалися на численних міжнародних наукових конференціях, опубліковані у фахових виданнях.
Результати наукової діяльності проф.Тація Р.М. та доц. Стасюк М.Ф. узагальнено в монографії «Узагальнені диференціальні рівняння», крім цього, у співавторстві з Махнеєм О.В., проф. Тацій Р.М. видав у 2012 році монографію «Сингулярні квазідиференціальні оператори на скінченному інтервалі».
Науково-педагогічні працівники університету відвідують семінари в інших провідних вузах Львова.
 
Доц. Кусій М.І. та іншими науково-педагогічними працівниками університету проходила стажування у місті Гуйтінен (Фінляндія).
   
На кафедрі діє семінар "Дискретно-неперервні крайові задачі" під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора кафедри Тація Р.М., який відвідують викладачі з інших кафедр університету та вузів Львова.
   
20 вересня 2018 р. викладачі кафедри доц. Кусій М.І., доц. Карабин О.О та доц. Чмир О.Ю. взяли участь у зустрічі-дискусії: "Математична освіта в Україні", яка відбувалася в Українському Католицькому університеті. На цій зустрічі були присутні математики з різних шкіл та вищих навчальних закладів, яких турбує питання розвитку математики в Україні.
 

У 2019 році науково-педагогічними працівниками кафедри було успішно захищено дві докторські дисертації:
  • доцент Васильєва О.Е. -- "Багатопараметричний синтез конструктивних елементів циліндричних редукторів з урахуванням особливостей їх виготовлення та надійності";
  • доцент Дзюба Л.Ф. -- "Розвиток наукових засад динаміки верстатів для розпилювання деревини".
У 2023 році доц. Васильєвій О.Е. та доц. Дзюбі Л.Ф. було присвоєно вчене звання професора кафедри прикладної математики і механіки.

9 лютого 2024 року на кафедрі відбувся міжвузівський семінар на тему: «Українське наукове слововживання». Спікером заходу  був доктор технічних наук, директор інституту інженерної механіки і комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного лісотехнічного університету України Ребезнюк Ігор Тарасович. Участь у заході взяли викладачі, студенти та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного лісотехнічного університету України, Національного університету «Львівська Політехніка», Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного. Українське наукове слововживання має свої особливості й правила, яких варто дотримуватися при написанні наукових текстів, та може краще відображати специфічний контекст української науки, її особливості та пріоритети. Використання українського наукового слова сприяє збереженню та розвитку української культурної спадщини, а також сприяє підтримці мовної та національної ідентичності.
 

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02