Студенти-психологи опановують прийоми саморегуляції
10 березня у кімнаті психологічного розвантаження Університету відбулось практичне заняття із саморегуляції. Викладач кафедри практичної психології та педагогіки Березяк Ксенія навчала студентів та курсантів групи ПС-31 техніці аутогенного тренування першого рівня (початковий курс), спрямованої на роботу з диханням та розслабленням. Ця техніка була розроблена німецьким лікарем Йоганом Шульцем для подолання негативних психологічних станів шляхом навіювання та самонавіювання. Також під час виконання авторської вправи «Подарунок моря» студенти та курсанти психологи працювали із власними ресурсами несвідомого методом візуалізації. У психологічному сенсі візуалізація – це створення образів у внутрішньому просторі особистості та оперування ними. Хоч назва терміну походить від латинського слова visualis, «зоровий», в процесі роботи підключаються інші модальності сприймання (слух, дотик, нюх, кінестетичні відчуття). Фахово проведена робота з образом веде до позитивних змін світогляду особистості.
Заняття проводилось без захисних масок для психологічного комфорту самих учасників та ефективного виконання дихальних вправ.
Заняття проводилось без захисних масок для психологічного комфорту самих учасників та ефективного виконання дихальних вправ.