На НТП ЛДУБЖД проведено заняття на тему «Організація та проведення тактичної вентиляції під час гасіння пожежі в огородженні»

На НТП ЛДУБЖД  проведено заняття на тему «Організація та проведення тактичної вентиляції під час гасіння пожежі в огородженні»
2 квітня на базі Навчально-тренувального полігону Університету з курсантами 2-го курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки  (ПБ-23) було проведено заняття на тему «Організація та проведення тактичної вентиляції під час гасіння пожежі в огородженні» в рамках вивчення дисципліни «Організація роботи в ЗІЗОД».
Науково-педагогічні працівники кафедри ПТтаАРР Лущ Василь та Лазаренко Олександр ознайомили курсантів з пожежно-технічним оснащенням та практично відпрацювали з ними основні способи тактичної вентиляції приміщень, а саме: нагнітання свіжого повітря в задимлене приміщення за допомогою димовисмоктувача, відкачування продуктів згорання з приміщення за допомогою димовисмоктувача та організацію гідравлічної вентиляції приміщення з використанням розпилених струменів води з ручного пожежного ствола.
Під час заняття було заплановано та успішно реалізовано додаткові тактичні прийоми гасіння пожеж в огородженні та димовидалення, які можливо реалізувати, використовуючи пожежний димовисмоктувач. Курсанти здійснили подачу повітряно-механічної піни високої кратності, використовуючи дві схеми подачі пінного розчину: безпосередньо від АЦ та зі сторонньої  ємності за допомогою переносного пінозмішувача. Таким чином, було відпрацьовано гасіння приміщень з використанням повітряно-механічної піни по об’єму.