В Університеті відбувся міжвузівський науковий семінар ад’юнктів та аспірантів «Організація наукових досліджень: сьогодення та поступ»

У Львівському державному університеті життєдіяльності 12 травня відбувся міжвузівський науковий семінар ад’юнктів та аспірантів «Організація наукових досліджень: сьогодення та поступ».  Захід, який організувала та провела професор кафедри прикладної математики і механіки, полковник служби цивільного захисту Васильєва Олена Едуардівна, був приурочений до Дня науки.
До головних напрямів науково-дослідних робіт, які обговорювались протягом семінару можна віднести:
1. Пошук та розроблення ефективних методів і засобів протипожежного захисту об’єктів з урахуванням пожежних ризиків.
2. Розробка математичних моделей надзвичайних ситуацій з оцінкою процесу розвитку та поширення.
3. Визначення інерційно-жорсткісних параметрів і моделювання руху тримасової вібраційної системи з кривошипно-шатунним механізмом збурення.
4. Створення математичних моделей і алгоритмів ліквідації надзвичайних ситуацій з використанням інформаційних технологій.
5. Розробка нових економічних вогнегасних речовин.
6. Оптимізація параметрів реактивної маси дискретно-континуальної міжрезонансної вібраційної машини з електромагнітним приводом.
7. Розробка заходів для забезпечення екологічної безпеки зовнішнього середовища.
8. Розробка оптимальних методів і моделей успішної евакуації людей у надзвичайних ситуаціх.
9. Оптимізація параметрів реактивної маси дискретно-континуальної міжрезонансної вібраційної машини з електромагнітним приводом.
10. Підвищення ефективності технлологічного процесу механічного оброблення деталей з титанових сплавів на основі імітаційного моделювання процесу формоутворення
11. Наукові дослідження та їх практична реалізація при оптимізації роботи підрозділів ДСНС.
Гостями нашого семінару були аспіранти НУ «Львівська політехніка»: Ше Сяньнін з Китаю, Семюель Найджел з Ефіопії та українські молоді вчені Качур Олександр і Майструк Павло. Також до наукового семінару у Tiams під'єднались Андрій Кузик, Іван Паснак, Юрій Копистинський та науково-педагогічні працівники ЛДУ БЖД.
Сподіваємося, що ця подія стане традиційною у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.