Українська Англійська

ЛДУБЖД

Ректор Університету, професор Мирослав Коваль взяв участь у обговоренні поточних питань щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «EU-CHEM-REACT 2»

Версия для печати
Ректор Університету, професор Мирослав Коваль взяв участь у обговоренні  поточних питань щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «EU-CHEM-REACT 2»
Ректор Університету, професор Мирослав Коваль взяв участь у обговоренні поточних питань щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «EU-CHEM-REACT 2»
5 липня в ДСНС, у рамках проєкту «Удосконалення заходів щодо запобігання та готовності реагування на хімічні катастрофи та стихійні лиха, що одночасно вражають країни-учасниці, за допомогою серії навчань, для перевірки і зміцнення національного потенціалу, використовуючи об’єднаний механізм цивільного захисту і міжнародне співробітництво — EU-CHEM-REACT 2» відбулась робоча зустріч заступника Голови Служби Руслана Білошицького з Президентом Міжнародного центру хімічного захисту та безпеки Кшиштофом Патурей і Віце-президентом добровільної пожежної служби Республіки Польща Вєславом Лєснякевичем.

Метою зустрічі було обговорення проведення спільних польових навчань, що відбудуться наприкінці вересня на Львівщині. Зі сторони України участь у них візьмуть 127 осіб — представники Головного управління ДСНС у Львівській області, курсанти й офіцери Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та представники інших відомств. Також у навчаннях візьмуть участь представники з Польщі, Республіки Литва, Республіки Чехія й Республіки Молдова.

“Питання підготовки наших підрозділів до дій за призначенням є дуже важливим для нас. Такі навчання дозволяють підготуватися до протидії реальним загрозам”, - підкреслив Руслан Білошицький, звертаючись до присутніх.

Під час польових навчань передбачено відпрацювання таких епізодів: І. сценарій у частині реагування на події із небезпечними хімічними, біологічними та радіаційними речовинами; ІІ. сценарій у частині гасіння пожеж, рятування людей, проведення аварійно-рятувальних робіт.

Навчання триватимуть упродовж чотирьох днів й проходитимуть з дотриманням правил безпеки та захисту в умовах пандемії.
 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02