Продовження наукового семінару в рамках міжнародного проєкту «Екологістика – вдосконалення управління звалищами твердих побутових відходів у Львівській області»

12 жовтня  в Культурно-просвітницькому центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності продовжився науковий семінар в рамках міжнародного проєкту «Екологістика – вдосконалення управління звалищами твердих побутових відходів у Львівській області» з Головною школою державної пожежної служби республіки Польща за підтримки Програми «Польська допомога», яка реалізується під егідою Міністерства закордонних справ Республіки Польща. На семінарі обговорили питання проблематики переробки, сортування та складування відходів, а саме:
М. Майдер-Лопатка, "Вплив зовнішніх факторів на покази багатогазових детекторів";
А. Анковський, "Моніторинг факторів ризику на сміттєзвалищах";
І. Федів, "Очищення стічних вод від ПАР адсорбційним методом";
П. Босак, Р. Конанець, "Вплив стихійних сміттєзвалищ на довкілля";
Н. Гринчишин Наталія, "Компостування органічної речовини твердих побутових відходів та якість компосту";
Т. Шуплат, Н. Попович, "Екологічні особливості формування мікроклімату кущових ялівців в урбоекосистемі";
Б. Шикула-П'єц, І. Грабовська-Лепчак, "Соціальна стійкість у контексті екологістики - освіта, профілактика, культура довіри";
Б. Шикула-П'єц, І. Грабовська-Лепчак, "Інструменти для підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах";
І. Кочмар Ірина, "Екологічні проблеми складування промислових відходів";
І. Шукель, О. Меньшикова Ольга, "Використання осаду стічних вод м. Львова у якості органо-мінерального добрива".

Також учасники з польської сторони провели такі лекції з курсантами Університету:
Ізабелла Грабоська-Ленчак:
•  Освіта для безпеки (ЦБ-41)
•  Аналіз свідомості суспільства на тему безпеки (ЦБо13, ЦБо23, ЦБ12)
•  Антитерористична освіта (ЦБ-31)
Барбара Шикула-П’єц:
•  Соціальна стійкість (ЦБ-42)
•  Культура довіри (ЕК-11)
•  Вплив зовнішніх факторів на стрес (ЦБ-32)
Учасники мали змогу ознайомитись із передовим досвідом Республіки Польща з подальшим баченням реалізації на території Львівщини. Після завершення заходу учасники отримали сертифікати.