Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті пройшла перша частина  міжнародного онлайн-семінару в рамках проєкту NET-CBRN-REACT

Версия для печати
В Університеті пройшла перша частина  міжнародного онлайн-семінару в рамках проєкту NET-CBRN-REACT
В Університеті пройшла перша частина  міжнародного онлайн-семінару в рамках проєкту NET-CBRN-REACT
Сьогодні  у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності пройшла перша частина  онлайн-семінару в рамках проєкту «Розвиток  об'єднаної  партнерської  мережі  знань   цивільного  захисту  між  Європейським  Союзом,  країнами  Європейської  політики сусідства та міжнародними організаціями —  NET-CBRN-REACT», що фінансується за кошти Європейського Союзу.
Ректор Університету, професор Мирослав Коваль у своїй вступній промові наголосив на важливості проєкту, який об’єднав партнерів з 8 країн Східної Європи та Європейського Союзу. Також Мирослав Стефанович зауважив, що мультинаціональний консорціум проєкту  NET-CBRN-REACT представлений різними організаціями, які працюючи спільно суттєво підвищать досвід реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, які містять елементи хімічної, біологічної та ядерної загрози. Також, в онлайн семінарі  взяли  участь перший проректор Роман Ратушний та науково-педагогічні працівники Університету.
Головною метою проєкту є аналіз та дослідження існуючих тренінгів та навчальних курсів, що були розроблені у відповідь на ризики, що виникали в Центральній та Східній Європі, поєднання знань у сфері цивільного захисту з експертними висновками, які були здобуті під час реагування на кризові ситуації, які виникали в Центральній та Східній Європі, розвиток онлайн мережі експертів за межами ЄС для підготовки  реагування на загрози ХБРЯ характеру та активації Об’єднаного Механізму Цивільного захисту.
Відповідно  домовленостей наступним заходом з реалізації проєкту планується проведення другої частини онлайн-семінару з розробки сценарних підходів до тренінгів та вправ в рамках ОМЦЗ 20 грудня 2021 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02