Українська Англійська

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся заключний онлайн-семінар у рамках проєкту EU-CHEM-REACT 2

Версия для печати
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся заключний онлайн-семінар у рамках проєкту EU-CHEM-REACT 2
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся заключний онлайн-семінар у рамках проєкту EU-CHEM-REACT 2
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся заключний онлайн-семінар у рамках проєкту EU-CHEM-REACT 2 «Удосконалення заходів щодо запобігання та готовності реагування на хімічні катастрофи та стихійні лиха, що одночасно вражають країни-учасниці, за допомогою серії навчань, для перевірки і зміцнення національного потенціалу, використовуючи об’єднаний механізм цивільного захисту і міжнародне співробітництво».

У засіданні взяли участь перший проректор Університету Роман РАТУШНИЙ,  начальник відділу міжнародного співробітництва Олександр СВЯТКЕВИЧ, фахівець відділу міжнародного співробітництва Наталія ЛАЗАРЕНКО та науково-педагогічні працівники Університету, що взяли участь у польових навчання в складі штабу LEMA (локальний штаб ліквідації надзвичайних ситуацій).
 З вітальною промовою під час відкриття засідання виступив Роман Ратушний, він подякував усім учасникам проєкту: міжнародному мультинаціональному консорціуму, пожежно-рятувальним підрозділам з Латвії, Молдови, Польщі та України, міжнародним організаціям ООН, ВООЗ, ОЗХЗ. Також відзначив, що одним з головних завдань проєкту була перевірка готовності та взаємної злагодженості до дій оперативно-рятувальних служб вищезазначених країн при реагуванні на надзвичайні ситуації техногенного та природнього характеру в прикордонних регіонах цих країн у взаємодії  з Європейським механізмом цивільного захисту і ми з ним успішно впорались.
Важливим результатом реалізації цього проєкту також  є надання міжнародної технічної допомоги у вигляді закупівлі пожежного та аварійно-рятувального обладнання, спеціального спорядження та ін., а також підготовка групи експертів та інструкторів в Україні для ефективної співпраці з країнами Європейського Союзу та їх  інституціями в реалізації вимог цивільного захисту ЄС. Також успішно проведені польові навчання у вересні 2021 року на території Львівської області дали змогу підтвердити можливість активації Об’єднаного Механізму Цивільного Захисту і можливість в майбутньому стати його частиною.
Було підкреслено додаткову цінність проєкту EU-CHEM-REACT 2 для Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, як активного члена Консорціуму та господаря польових навчань, а саме ми побудували двостороннє співробітництво з усіма партнерами та розширили освітні, навчальні та тренувальні можливості нашого Університету.
Надалі Університет пропонує використовувати велику мережу контактів та високу міжнародну позицію Міжнародного центру хімічної безпеки та захисту (МЦХБЗ), а також навчання можливостей Об’єднаного Механізму Цивільного Захисту. Пропонуємо навчати членів команд цивільного захисту Європейського Союзу та інших відповідних співробітників.

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02