«Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»: представники і представниці Університету долучилися до медійного марафону

«Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»:  представники і представниці Університету долучилися до медійного марафону
10 грудня відбувся медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ», який провів Національний Демократичний Інститут. До цього заходу в онлайн-форматі долучилися й представники та представниці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Марафон включав низку заходів, спрямованих на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерно орієнтованого врядування та запровадження гендерного мейнстримінгу для досягнення рівності серед жінок і чоловіків. Під час марафону політики та політикині, представники та представниці місцевого самоврядування та громадського сектору, експерти та експертки з гендерно орієнтованого врядування обговорили досягнення та перешкоди на шляху до впровадження гендерно орієнтованого врядування в Україні, а також важливість гендерної рівності та жіночого лідерства.
 «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на національному та місцевому рівнях неможливе без впровадження гендерно чутливих практик та підходів у процесах управління та прийнятті рішень. Органи місцевого самоврядування все частіше запроваджують та практикують гендерно орієнтоване врядування та бюджетування як інструменти, що забезпечують більш справедливий розподіл ресурсів та врахування інтересів усіх громадян», – йшлося у ході доповідей під час заходу.
Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ» організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за підтримки Швеції, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO). Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.