В Університеті продовжується співпраця із науковими та науково-виробничими підприємствами з метою проведення спільних досліджень в галузі інформаційних технологій безпеко-орієнтованого спрямування

В межах налагодження науково-технічної співпраці між Університетом та науково-виробничим підприємством “ОЗОН С” проведено робочу зустріч із засновником та директором підприємства Леонідом Ейдельштейном. Під час зустрічі обговорено актуальні питання інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій із використанням інноваційних технологій та сучасних технічних засобів, заснованих на використанні хмарних сервісів. В ході зустрічі знайдено дотичні питання, якими займається науково-виробниче підприємство та науково-педагогічні працівники Університету. Значну частину невирішених завдань досліджують здобувачі третього освітньо-наукового рівня освіти, що навчаються за спеціальністю «Комп’ютерні науки», зокрема під час виконання кафедральних науково-дослідних робіт на замовлення ДСНС України.
Окрім систем централізованого оповіщення та інформування, були обговорені інші новаційні та прогресивні технології, орієнтовані на безпеку та захист громадян в особливий період. Науково-виробниче підприємство «Озон С» працює на ринку розробки інноваційних безпеко-орієнтованих систем більше 17 років.
За підсумками зустрічі було обумовлено перспективні напрямки подальшої співпраці в царені розробки безпеко-орієнтованих сервісів, проведення спільних наукових досліджень та впровадження науково-технічних розробок у виробництво.