Українська Англійська

ЛДУБЖД

Лабораторії, полігони та центри

Впродовж останніх років Львівський державний університет безпеки життєдіяльності разом з Головною школою державної пожежної служби в місті Варшава реалізовують проєкт «Регіональні тренінгові центри порятунку -  підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога». В урочистостях взяли участь Комендант Державної пожежної охорони Люблінського воєводства старший бригадир Гжегож Аліновский, керівник проєкту старший бригадир Головної школи пожежної служби у Варшаві Войцех Ярош, президент фірми виробника навчального комплексу Владислав Радзік, заступник начальника департаменту персоналу ДСНС України Ярослав Кондауров, заступник міського голови з питань безпеки міста Сергій Бабак, начальник ГУ ДСНС у Львівській області Юрій Кагітін, інструктори і колеги з Польщі та інші поважні гості.
Тренажерний комплекс відкрито у навчально-тренувальному полігоні і призначений для практичної підготовки газодимозахисників (рятувальників) до роботи в непридатному для дихання середовищі при вогневих впливах, високій температурі із застосуванням різних видів засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), а також відпрацювання тактичних прийомів гасіння пожеж.
Устаткування модуля дозволяє проводити тренування з метою формування психологічної готовності до дій в екстремальних ситуаціях. Моделюються при проведенні тренувань ситуації максимально наближені до реальних умов роботи пожежних і рятувальників.
Слід зазначити, що умови у «Вогневому модулі» максимально наближені до реальних, а температура подекуди сягає до 400 градусів. Упродовж практичних занять із гасіння зрідженого природного газу НПП відпрацювали тактичні прийоми гасіння з використанням розпилених струменів води та порошкових вогнегасиків. Науково-педагогічні працівники, які пройшли тренінг отримали сертифікати інструкторів та стали першими серед українських колег, котрі навчатимуть на тренажерах такого типу. Набутий практичний досвід вони передаватимуть не тільки курсантам та студентам, а й рятувальникам із інших областей та об'єднаних територіальних громад, підвищуючи їх оперативну готовність до дій за призначенням.

У Лабораторії дистанційного навчання необхідною умовою є наявність доступу до мережі Internet для отримання та перегляду матеріалів, завдань та рекомендацій щодо їх виконання. Така технологія навчання більш гнучка і спрямована на тих, хто хоче здобути спеціальність, перекваліфікуватись чи підвищити свій освітній рівень, вона створює слухачу найзручніші умови для отримання та засвоєння матеріалу. Процес здобуття знань у дистанційному навчанні – це самостійна робота. Основою системи складає програмний комплекс ILIAS.
ILIAS – відкрита міжнародна система, що призначена для автоматизації та впровадження елементів дистанційного навчання в навчальний процес. ILIAS має засоби для розробки та публікації навчальних курсів. Автори курсів можуть утворювати групу для роботи над навчальним модулем. Слухачі мають можливість працювати із навчальним матеріалом, а також спілкуватись один з одним (через систему форумів) та з викладачем. Слухач зможе легко отримати доступ до необхідного матеріалу, пройти тестові завдання та поставити запитання викладачу.

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02