Українська Англійська

ГОЛОВНІ НОВИНИ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Віртуальний тур УНІВЕРСИТЕТОМ

ЛДУБЖД
Львівський державний університет безпеки життєдіяльностіЛьвівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).  
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу. 
Університет – це своєрідний навчальний науково-освітній центр, який забезпечує принципи ступеневої, безперервної освіти.
 

Новини університету

Всі новини
В Університеті вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання
В рамках заходів до Дня пам'яті жертв голодомору здобувачі вищої освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у загальнонаціональній акції «Запали свічку».
27.11.2021 16:29
В інституті післядипломної освіти підвищували кваліфікацію експерти-криміналісти МВС України
В інститут післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності підвищували кваліфікацію співробітників Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України із 10 областей.
27.11.2021 13:54
Науково- педагогічні працівники Університету завершили міжнародне стажування в Кінгстонському університеті
26 листопада троє працівників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: завідувач кафедри еколочної безпеки, кандидат технічних наук, доцент Катерина Степова, доцент кафедри іноземних мов та перекладознавства, кандидат фі
27.11.2021 10:27
В Університеті відбулось практичне заняття з видалення ртуті та демеркуризації приміщень
Днями викладачі кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Мар’ян Лаврівський та Ярослав Ільчишин провели практичне заняття для курсантів 3 курсу спеціальності 263 «Цивільна безпека» з дисципліни «Захист
27.11.2021 09:25
У рамках реалізації проєкту ERASMUS+ Назарій Бурак провів семінар у Кінгстонському університеті
25 листопада у рамках реалізації проєкту ERASMUS+, доцент Назарій Бурак  провів семінар на тему “Cyber security in Ukraine: analysis of current state” («Кібер безпека в Україні: аналіз сучасного стану» ) для...
26.11.2021 16:40
Надія Слободяник  взяла участь у практичному семінарі для інструкторів та тренерів правоохоронних органів «Надання домедичної допомоги у випадках дорожньо-транспортних пригод»
Викладач кафедри промислової безпеки та охорони праці Слободяник Надія взяла участь у практичному семінарі для інструкторів та тренерів правоохоронних органів «Надання домедичної допомоги у випадках дорожньо-транспортних пригод», який відбу
26.11.2021 16:38
На базі Університету проведено V Всеукраїнську конференцію молодих вчених, студентів та курсантів «Інформаційна безпека та інформаційні технології ІБІТ-2021»
Щорічна конференція була проведена у два етапи. Класично на пленарному засіданні виступили спікери, які представляли провідні ІТ-компанії.
26.11.2021 15:44
Представник Університету взяв участь в онлайн-заході з питань гендерно-обумовленого насильства
Напередодні Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» фахівець (з гендерної рівності) Роман Держко доєднався до онлайн-практикуму «Гендерно-обумовлене насильство: чи завжди слід шукати героїню для свого сюжету?».
26.11.2021 10:37
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02