![](/sites/default/files/photo_2024-03-04_07-59-30_1.jpg)
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу.
Університет – це своєрідний навчальний науково-освітній центр, який забезпечує принципи ступеневої, безперервної освіти.
Новини університету
Всі новини У центрі професійно-технічного навчання Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в межах модернізації освіти системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій розширено ліцензований обсяг щодо провадження освітньої
З метою вивчення умов адаптації молодих рятувальників до виконання дій за призначенням за дорученням Голови ДСНС України Андрія Даника ректор ЛДУБЖД Дмитро Бондар здійснив робочий візит у прифронтові райони.
...
...
У межах фахової ознайомлювальної практики першокурсниці спеціальності 053 "Психологія" ознайомились із напрямами діяльності психологів Мальтійської служби допомоги у Львові.
Завжди пам’ятаймо про тих, хто віддав своє життя за нашу країну і свободу, хто загинув від ракет та боровся за мир і безпеку для нас. Хвилина мовчання — це час для серця говорити без слів.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів найвище місце серед закладів вищої освіти системи МВС у «Консолідованому рейтингу вишів України 2024 року».
Старший викладач кафедри цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності майор служби цивільного захисту Любовецький Олександр Вікторович взяв участь у регіональному командно-штабному...
Здобувачі вищої освіти взяли участь у благодійному турнірі з пауерліфтингу, організованому на підтримку підрозділу аеророзвідки "Сліпа лють".
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності завершили навчання за робітничою професією «Рятувальник» слухачі з числа осіб рядового та молодшого начальницького складу підрозділів ДСНС України.
Сьогодні із Львівського державного університету безпеки життєдіяльності діти працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій вирушають у літній табір.