![](/sites/default/files/photo_2024-03-04_07-59-30_1.jpg)
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу.
Університет – це своєрідний навчальний науково-освітній центр, який забезпечує принципи ступеневої, безперервної освіти.
Новини університету
Всі новиниВ Університеті відбувся захист дисертаційної роботи ФЕДІВ Ірини на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 101 «Екологія».
Сьогодні до Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітали представники компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, пріоритетним...
У межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» курсантка 2-го курсу факультету психології та соціального захисту Марта Гембар проводить роботу з дітьми військовослужбовців у літньому...
Сьогодні Андрій Ковальчук взяв участь у традиційній церемонії підняття Прапора України та Олімпійського Прапора, присвяченій відкриттю Ігор XXXIII Олімпіади-2024 у Парижі.
Викладач кафедри іноземних мов та перекладознавства Юлія ДЕМʼЯНЧУК та студентка першого бакалаврського рівня освітньої програми «Переклад з англійської мови» Аліна ПРУС взяли участь у міжнародному стажуванні в...
У межах реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» для особового складу 2 курсу факультету пожежної та техногенної безпеки старший психолог Університету провела тренінг із психологічних технік самодопомоги при...
Протягом липня-серпня 2024 року представники університету Віктор Ковальчук та Василь Матухно у складі української делегації ДСНС беруть участь у міжнародному тренінгу «Зміцнення потенціалу з гуманітарного розмінування та очищення від небезп
Про це Голова ДСНС України розповів в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
Курсантка факультету психології та соціального захисту МАРІЄНКО Олександра відряджена до громади Ферен (громада в Німеччині, розташована поблизу м.